|
загального призначення спеціального призначення
за кількістю насічок на 10 мм надфілі
· драчові 4 – 12 насічок алмазні надфілі
· личкувальні 13 – 24
· бархатні 28 і більше рашпілі
за формою машинні обертові
3. Дефекти обпилювання:
· нерівності поверхонь і завали країв, як результат невміння користуватись напилком;
· вм’ятини на заготовках від лещат, як результат неправильного затискування в лещатах;
· неточність розмірів: неточна розмітка, зняття менше або більше металу;
· задирки, подряпини: недбале користування, не підібраний напилок.
4. Правила техніки безпеки.
· не підгинати пальці лівої руки при зворотному ході;
· стружку знімати лише щіткою чи ганчіркою;
· не працювати напилком без рукояток.
IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
V. ПІДСУМКИ УРОКУ
VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
1. Опрацювати відповідний матеріал за конспектом.
УРОК № __
Тема.З'єднання деталей із листового металу. Контактне електрозварювання.
Мета: ознайомити з прийомами гнуття листового металу, прийомами та способами з'єднання за допомогою заклепок та фальцевого шва; виховувати бережливе ставлення до обладнання та інструментів; розвивати моторику рухів, окомір.
Основні поняття: фалець, пальцевий шов, електрозварювання, закладна та замикача головка.
Обладнання: з'єднані деталі з листового металу різними способами заготовки, комплект слюсарного інструменту, свердлильний верстат, комплект свердел, комплект для виконання заклепкового шва.
Структура уроку
І. Організаційний момент...................................................... 2 хв
ІІ. Актуалізація знань та мотивація навчальної діяльності учнів 3 хв
ІІІ. Вивчення нового матеріалу................................................ 10 хв
IV. Закріплення нових знань і вмінь учнів 5 хв
V. Практична робота
VІ. Підсумки уроку
Домашнє завдання.................................................................... 5 хв
Дата добавления: 2015-09-06; просмотров: 59 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
ХІД УРОКУ | | | ХІД УРОКУ |