Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Тема уроку: ЛПР№1:Ознайомлення з будовою різних типів РРО.

Читайте также:
  1. Виберіть всі можливі варіанти типів ВНЗ для здобуття повної вищої освіти
  2. Впровадження логістичної системи підприємства — організаційно-управлінського механізму координації дій фахівців різних служб, що управляють матеріальним потоком.
  3. Дезінфекція різних об'єктів у стаціонарах
  4. Ефективність впливу статеворольових стереотипів на сприйняття рекламних комунікацій
  5. Здоров'я і його залежність від різних чинників. Харчування як основний чинник впливу на здоров'я людини.
  6. КАТЕГОРІЇ ТЕРИТОРІЇ ЗА ЇХ ПРИДАТНІСТЮ ДЛЯ РІЗНИХ ВИДІВ БУДІВНИЦТВА
  7. Наступних типів філософії

ІНСТРУКТИВНА КАРТА

Тема ПР№2: Ознайомлення з організацією робочих місць, їх обладнанням, розміщенням та викладкою товарів на робочому місці продавця і в торговому залі магазину самообслуговування.

Мета: Практично ознайомитись із досвідом роботи підприємства «ВЕЛМАРТ», з організацією робочих місць, їх обладнанням, розміщенням та викладкою товарів на робочому місці продавця і в торговому залі магазину самообслуговування. Завдання:

- № 1: Охарактеризувати організацію робочих місць в торговому підприємстві «ВЕЛМАРТ», їх обладнання;

- № 2: Охарактеризувати особливості розміщення і викладення товарів у торговельному залі торгового підприємства «ВЕЛМАРТ»;

- № 3: Дати характеристику торгового підприємства «ВЕЛМАРТ»за методами продажу і формами обслуговування населення.

Інструктаж, під час якого викладач звертає увагу учнів на:

· Дотримання належної трудової дисципліни;

· Чітку організацію роботи, раціональне використання виділеного часу;

· Високу продуктивність праці, активну роботу;

· Дотримання вказівок щодо методики та послідовності виконання завдань;

Написання звіту за матеріалами екскурсії, дані занести в таблицю:

РМ фасувальника/ Обладнання /Упаковка/Метод продажу /Товари

РМ продавця-консультанта/ Обладнання /Викладка/Розміщення/Метод продажу /Товари,вироби/ Х -ка роботи

РМ контролера-касира/Обладнання/Х -ка роботи

Дайте відповіді на питання для самоперевірки:

· Назвати форми продажу товарів?

· Прогресивні форми продажу товарів?

· Які переваги методу самообслуговування?

· Які Ви помітили додаткові послуги в торговому підприємстві «ВЕЛМАРТ»?

· Які активні форми продажу товарів використовуються в даному підприємстві?

· Чи використовується реклама?

· Назвіть види реклами та правила її оформлення?

· Охарактеризуйте поведінку продавця:

- за прилавком;

- під час підготовки товарів до продажу; - під час розрахунку з покупцями.

ПЛАН УРОКУ №13 (ЛПР№1)

Предмет: Техніка і механізація торговельних розрахунків

Професія: Продавець Група: ПАП-5 Дата _______________

Тема уроку: ЛПР№1:Ознайомлення з будовою різних типів РРО.

Мета уроку:

Ø навчальна: навчитися розрізняти будову різних типів РРО, їх моделі, значення та призначення; характеризувати основні блоки ЕККА: індикації, друку, пам'яті, (клавіатури), керування, замків та ключів, застосовувати ЕККА в торгівлі;

Ø розвивальна:розвивати пам’ять(запам’ятовувати основні суттєві факти про типи, моделі, блоки);

Ø виховна: виховувати чесність та порядність, вміння якісно і швидко обслужити покупця.

 

Тип уроку: Закріплення і удосконалення знань, умінь, навичок.

Методи проведення: практичний, використовуючи ЕККА «МІNІ600.04МЕ,

набір стрічок, евристична бесіда, робота з електронними

носіями інформації, Датекс.

Міжпредметні зв'язки: Виробниче навчання. Організація торгівлі.

Психологія та етика в торгівлі. Бухгалтерський облік. Технологія торгівлі.

Охорона праці.

КМЗ: інструкції з експлуатації, Інструктивна карта.

ТЗН: комп’ютер, ЕККА «МІNІ- 600.04МЕ, набір стрічок, сканер, Датекс.

ХІД УРОКУ

I. Організаційна частина:

1.1.перевірка присутності та готовності учнів до уроку;

1.2. вияснення незрозумілих питань.

II. Повідомлення теми, мети та завдань уроку:


Дата добавления: 2015-11-13; просмотров: 84 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
о конкурсном отборе инновационных социальных проектов поддержки детей и семей с детьми, находящихся в трудной жизненной ситуации| ТЕМА: ЛПР№1:Ознайомлення з будовою різних типів РРО.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)