Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Knock Knock Hello

Читайте также:
  1. Hello Kitty
  2. HELLOS AND GOOD-BYES

Урок №1

Тема. Привітання.

Мета. Формувати уявлення про різноманітність мов та культур у світі та важливість вивчення іноземних мов.Формувати вміння вітатися, прощатися, знайомитися англійською мовою. Опрацювати вирази Hello!; I am …; What is your name?; Stand up!; Sit down!; Come to me!; Go to your place!; Good bye! Розвивати початкові вміння артикулювати англійські звуки [d], [t], [w]; увагу, пам'ять. Практикувати у виконанні команд вчителя, веденні діалогу на основі вивчених фраз. Виховувати ввічливість, формувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання. М’яч, аудіозапис пісні “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”, мультфільм “Learning English with Ozmo” ч.1.

 

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання з учнями англійською мовою. (Учні з допомогою вчителя вітаються).

Teacher: Hello!

Pupils: Hello!

2. Бесіда про важливість вивчення англійської мови.

- До якого уроку ви приготувалися?

- Де ви чули англійську мову?

- Підніміть руки, чиї батьки знають англійську.

- Чому нам потрібно вивчати англійську мову?

- Так, ви правильно сказали, що знаючи англійську мову, ми не тільки можемо подорожувати по усьому світу, а ще й зможемо завести собі нових друзів у інших країнах, прочитати багато різних книг, журналів, прочитати інструкції до різних товарів та побутової техніки, подивитися кінофільми чи мультфільми англійською, користуватися Інтернетом. А тому ви повинні уважно слухати вчителя, виконувати все, що ми робимо на уроці і намагатися якомога більше говорити англійською.

ІІ. Основна частина.

1. Вивчення пісні “Hello!”.

- А зараз ми вивчемо пісеньку, яка навчить нас вітатися. Послухайте її і скажіть, яке знайоме слово ви почули?

(Учні слухають пісеньку, потім повторюють за вчителем слова, вчитель пояснює жестом слово knock ,значення слів let’s sing, let’s play, let’s learn together; потім усі хором співають пісню, супроводжуючи рухами.)

Knock Knock Hello

Hello! (Hello!) [ Wave with your right hand. ]

Hello! (Hello!) [ Wave with your left hand. ]

Come in. [ Motion to come inside. ]

Let’s sing. [ Pretend you are singing into a microphone. ]

Let’s play. [ Run in place. ]

Hello! (Hello!) [ Wave with your right hand. ]

Hello! (Hello!) [ Wave with your left hand. ]

Knock, knock, knock. [ Pretend to knock on a door. ]

Come on in! [ Motion for someone to come inside. ]

Let’s sing. [ Pretend you are singing into a microphone. ]

And play. [ Run in place. ]

And learn together. [ Tap your finger on your temple. ]

Knock, knock! [ Thrust your fist in the air. ]

2. Знайомство.

Teacher: Hello! My name is Natalia Volodymyrivna. What’s your name?

Pupil: Denys.

Teacher: Hello! I’m Natalia Volodymyrivna! What’s your name? (Вчитель жестом показує на себе, потім на учня)

Pupil: Hello! I am Maryna.

3. Гра «Спіймай і скажи».

- Зараз ми пограємо у гру. Я буду кидати м’яч і запитувати “What’s your name?”. Ви повинні спіймати м’яч та відповісти “I am…”

4. Аудіювання. Перегляд мультфільму, спостереження за вимовою.

- А зараз ви переглянете мультфільм, де герої будуть говорити англійською. Постарайтеся зрозуміти, про що вони говорять.

5. Вивчення нових слів-команд.

Teacher: Stand up! (Вчитель жестом чи власним прикладом показує, що треба зробити, учні виконують)

Teacher: Sit down!

Teacher: Come to me!

Teacher: Go to your place!

6. Фізкультхвилинка.

One, two, three, hop!

One, two, three, stop!

(Вчитель прикладом показує, що на кожну цифру треба крокувати, на слово hop підстрибнути, на слово stop припинити рухатися.)

7. Закріплення вивчених фраз.

- Open your books! (Вчитель показує, що учні повинні зробити).

- Подивіться на малюнок угорі. Кого ви бачите? Як ви думаєте, що говорить вчителька?

- Подивіться на наступний малюнок. Що говорять діти?

- Подивіться на малюнок на наступній сторінці. Що роблять діти? (Прощаються) Вони говорять Goodbye! (Учні кілька разів повторюють за вчителем).

8. Робота в зошиті. РЗ с.1.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підведення підсумків.

- Які слова ми вивчили на уроці?

- Що слід говорити при вітанні?

- Що говорять при знайомстві?

- Що вам сподобалось на уроці?

- Сьогодні ви гарно попрацювали Very good! Вдома привітаєтеся з батьками англійською.

- Our lesson is over. Stand up! Goodbye!

 

 


Дата добавления: 2015-10-21; просмотров: 96 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Урок №35| Государственный орган: понятие, признаки, классификация, принципы организа­ции и деятельности

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)