|
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ
З німецької мови
студентки-практикантки 6 курсу
ННІ іноземних мов
Мітіної Тетяни
Михайлівни
Перевірила:
викладач
Швидка Л.В.
Місце проходження практики: Черкаська гімназія №31
ЧЕРКАСИ 2012
Тема: Kleidung
Тип уроку: комбінований
Цілі уроку:
· практична
- познайомити учнів із новою тематичною лексикою;
- повторити граматичний матеріал;
· освітня
- поглибити знання по темі “Kleidung”
- привити вміння ситуативного мовлення;
· розвиваюча
- розвиток пям’яті і логічного мислення;
- розвиток мовної здогадки;
- розвиток мовлення і пізнавального інтересу;
· виховна
- виховувати культуру спілкування.
Обладнання: підручник, дошка, картки, ілюстрації до уроку.
Структура уроку:
1. Організаційний момент (1 хв.)
2. Фонетична зарядка (5 хв.)
3. Основна частина
- повідомлення теми і мети уроку (1 хв.)
- перевірка домашнього завдання (2 хв)
- представлення нового матеріалу (6 хв.)
- вправи до нової лексики (10 хв.)
(введення нової лексики)
- робота із новою лексикою (10 хв.)
- завдання на повторення пройденого (10 хв.)
4. Домашнє завдання (1 хв.)
5. Оголошення оцінок (2 хв.)
Хід уроку
I. Організаційний момент
Хід уроку
Організаційний момент
- Guten Tag meine liebe Kinder! (Die Lehrerin)
- Guten Tag
- Guten Tag
- Sagen alle Kinder
- Groβe Kinder, dicke Kinder
- Sagen alle Kinder
- Setzt euch!(Die Lehrerin)
- Wir setzen uns!
Фонетична зарядка
1).Drauβen sitzen zwei Katzen und lauern auf Mäuse und Spatzen.
На вулиці сидять 2 кішки й чатують на горобців та мишок.
drauβen – на вулиці
lauern - чатувати
Spatzen – горобці
Einen kleinen Jungen ist es gelungen, eine lange Schlange zu fangen.
Маленькому хлопчику вдалося впіймати довгу змію.
gelungen - вдаватися
Die Schlange - змія
Wir wiederholen die Farben.
Wie Farbe ist es?
Запис на дошці: Den 2. September
Thema: Kleidung
Und jetzt uben wir die Aussprache. Sie haben die Karte mit Schnellsprechvers.
Lesen wir hintereinander.
II. Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
III. Перевірка домашнього завдання
Ubung 5 Seite 64
Unterstreiche: den → blau, das → grün, die → rot, die/zwei/… → gelb.
Відповідь
Jeans | Hemd | Mantel | Mütze |
Schal | Stiefel | Bluse | T-Shirt |
Tuch | Jacke | Schuhe | Rock |
Hose | Pulli | Kleid | Handschuhe |
III
Hör zu, zeig auf das Bild und sprich genau nach.
Der Schal – шарф, шаль
Der Mantel – пальто, плащ
Der Pulli – пуловер, джемпер
Der Rock – спідниця
Das Tuch – платок, косинка
Das Kleid – сукня
Das Hemd – сорочка
Das T-Shirt – футболка
Die Mütze – шапка, кепка
Die Jacke – куртка, жакет
Die Bluse – блузка
Die Hose – брюки
Der Handschuhe – перчатка
Der Stiefel – високий сапог
Der Schuhe – туфлі, черевики
Вправи на wie findest du ….
Ігри зі словами.2гри
1. З карточками. Підберіть відповідну назву до картинки.
2. Знайди неправильне слово
Повторення дієслів. Учні виходять до дошки і відмінюють дієслова.
ich bin habe singe schreibe
du bist hast singst schreibst
er/sie/es ist hat singt schreibt
wir sind haben singen schreiben
ihr seid habt singt schreibt
sie sind haben singen schreiben
Wir wiederholen die Farben.
Wie Farbe ist es?
Rot, rosa,blau,grun, gelb, lila, schwarz,weiβ,grau, braun.
Повторення пройденого матеріалу
1. 1 рік має 12 місяців
2. 1 рік має 4 пори року
3. 1 пора року має 3 місяці
4. 1 тиждень має 7 днів
Співаємо пісеньку.
1.Was mochtest du den machen?
Schreiben oder lesen?
Was mochtest du den machen?Schreiben oder lesen?
Schreiben?Schreiben? Lesen? Lesen?
Schreiben? Lesen? Schreiben? Lesen?
Nein! Nein! Ich habe keine Lust.
2. Was mochtest du den machen?
Malen oder rechnen?
Malen? Malen?Rechnen?Rechnen?
Malen?Rechnen?Malen?Rechnen?
Ja!Ja!Malen macht mir Spas!
3. Was mochtest du den machen?
Singen oder tanzen?
………….
Frag deinen Partner.
Wie findest du die Stiefel?
Super./Toll.
Sehr schön./Sehr nett.
Schön./Nett
Ganz nett.
Nicht so schön./ Nicht so nett.
Nicht schön.
Gar nicht schön.
Doof
Домашнє завдання
Оголошення оцінок
Дата добавления: 2015-08-21; просмотров: 106 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
ПЕРЕМЕЩЕНИЕ НОСИЛОК ПО СУБГОРИЗОНТАЛЬНЫМ УЧАСТКАМ | | | Задания |