Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

On jury duty.

Заняття 27

Тема: «Виконання обов’язку присяжного. Умовний спосіб І типу (закріплення).»

Вид заняття: лекція- семінар

Тип заняття: комбіноване

Мета: формувати лексичні навички: ознайомити з новою лексикою професійного спрямування, практикувати її засвоєння у контексті; формувати навички соціокультурної та лінгвістичної компетенції; продовжувати формувати навички читання і розуміння іншомовного тексту, сприйняття мовлення на слух, практикувати студентів у вживанні умовних речень 1 типу у мовлені; розвивати логічне мислення, виховувати почуття необхідності вивчення іноземної мови для майбутньої професії, розширювати кругозір студентів щодо обов’язків присяжних у іншомовних країнах.

Обладнання: роздатковий матеріал

Література: Ю.Л. Гуманова «Just English». Базовий курс. Англійська для юристів.

Структура заняття:

1. Організаційний момент. (дата, чергові, відсутні, повідомлення теми, мети заняття)

2. Уведення в іншомовне середовище:

- читання слів заняття:

Decision, petit, inquisition, Catholic, oath, ordeal, righteous, perjure, wrongdoer, priest, medieval, intervene, to drown, issue, simultaneously, jealous, medium, tie, sign, condemn, ritual, unanimity, unanimous, decision, designate, preclude, jeopardy, chore [ʧɔ:]

 

3. Перевірка домашнього завдання:

- фронтальне опитування лексики переднього заняття;

- бесіда за питаннями:

 

1. What is a jury?

2. How were cases resolved before jury system emerged?

3. Why was there a need for jury system?

4. What was the function of the first juries?

5. How did the function of the jury change through the centuries?

6. What did ordeal mean?

7. What was the purpose of ordeal in early ages?

8. What were the main types of ordeals?

9. What did ordeal by divination consist of?

10. What did ordeal by fire have to prove?

11. What is a verdict?

12. What is a general verdict?

13. What is a special verdict?

14. Must the verdict generally be unanimous?

15. Who must be present in court when the verdict is rendered?

16. In what cases is a verdict of acquittal conclusive?

17. What can cause the defendant may be tried again??

18. In what way was ordeal by water devised?

 

3. Повідомлення нової теми:

- аудіювання діалогу із завданням вставити пропущені слова (для груп із слабким рівнем сприйняття мовлення на слух подаються слова у таблиці):

- перед прослуховуванням подаються нові слова і відпрацьовуються вже вивчені раніше (можливо, у нових словосполученнях):

Повторення:

to release on bail – випустити під заставу;

jury duty – обов’язок присяжного;

community service – суспільно-корисна праця;

theft - крадіжка;

to found guilty – визнати винним;

to steal (stole, stolen) - красти;

witness – свідок;

to try for - судити за;

sentencing – вирок, рішення суду

 

Нові:

curious 1) цікавий; допитливий; жадібний до знання 2) дивний, курйозний

(I’m curious – Мені цікаво)

alleged - уявний, той, який передбачається;

to claim – заявити;

bunch – пачка; група; в’язка;

to serve a time – відбувати строк, термін;

to get into trouble - попасти у халепу

А) theft B) curious C) alleged criminal D) troubleE) TV F) prosecuting attorney G) community service H) stuff I) alibi J) defendant K) on bail L) guilty M) witness

On jury duty.

Ø Where were you last week, Rosa?

Ø On jury duty.

Ø Really?

Ø I’ve never been on a jury. I’m 1) …..what’s it like?

Ø Actually it was quite interesting. The 2) …..was a young man. He was tried for 3) …..

Ø And did he do it?

Ø Not so fast. He’s been arrested for stealing a 4) ….. But he claimed to have bought it.

Ø So what happened?

Ø The 5) …..asked him a bunch of questions.

Ø Like what?

Ø Where he bought the TV, how much he paid for TV and 6) … like that.

Ø Did he have an 7)…?

Ø The 8)….claimed he was at home by himself. But there was a 9) ….who saw him coming out of the store.

Ø So he did it.

Ø Well. We found him 10)…..

Ø Is he in prison now?

Ø No, the judge released him 11) ….. Yes, he has to come back for sentencing in a couple of weeks.

Ø How much time do you think he’ll get?

Ø I don’t think he’ll serve time. He’ll probably get away with 12) ….

Ø It’ sad to see a young guy get into 13) …, isn’t it.

 

- читання тексту з метою вилучення корисної інформації:

Vocabulary:

dreaded – страшний, жахливий;

chore - рутина рoбота;

fear – страх, побоювання;

to lock – замикати;

to deny - 1) заперечувати; відкидати; 2) відмовляти(ся);

attempt - спроба; намагання; проба;

peer - 1) пер, лорд 2) рівня; рівний;

to summon - 1) викликати (в суд),, 2) скликати (збори) 3) вимагати виконання (чогось)

testimony - показання свідка;

opportunity - слушна нагода; сприятлива можливість;

chart - діаграма, графік, схема, таблиця;

fellow citizens - співвітчизник

Read the following text and write down Ukrainian equivalents for the words and expression in bold type:


Дата добавления: 2015-10-29; просмотров: 135 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Гг. Временное возвращение власти императору | Система управления бакуфу | Неділя, 28 вересня, 12:00 |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Our activities| Б) за допомогою програми Провідник.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.009 сек.)