Читайте также: |
|
Урок 17. 22.01
Тема: СПІВПРАЦЯ. ПРАВИЛА ДРУЖНОЇ РОБОТИ
Мета: вчити учнів брати участь у колективних справах; формувати такі риси характеру, які допомагають у спільній грі, праці, навчанні в групах, у класі; прищеплювати бажання дотримувати правил спільної роботи.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
Тестування
— Позначте «+» правильне твердження:
О У друга завжди можна списати. На те він і друг.
О Добра людина завжди допоможе.
2. Гра «Правильний вибір»
— Які риси характеру допоможуть тобі знайти друга?
О щедрість О агресивність
О жадібність О справедливість
О ввічливість О стриманість
О грубість О розважливість
О уважність О доброта
О злість О хитрість
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся, що потрібно вміти для успішного виконання спільної роботи.
IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1. Робота за підручником (є. 66-69)
— Розгляньте малюнок на с. 66 угорі. Що на ньому зображено?
— Що ви скажете про цей стадіон? Чи могла його побудувати одна людина?
— Розгляньте малюнки на с. 66 унизу. Що роблять діти? Складіть речення. Хто з цих дітей не впорався зі спільною роботою? Що їм завадило?
— Прочитайте текст на с. 67 і поділіться своїми думками щодо прочитаного.
— Що із прочитаного було вам знайоме?
— Що нового ви дізналися?
— Для чого виробляють правила спільної роботи?
Робота в групі
Прочитайте правила роботи в групі. Порівняйте ці правила з тими, що діють у вашому класі.
— Прочитайте речення на с. 68. Доповніть речення, використавши слова з казки.
Робота в парі
— Закінчіть речення, подані на с. 68.
— Поміркуйте, чи вмієте ви працювати в групі. Прочитайте твердження на с. 69. Спробуйте до кожного твердження додати слово Я. Якщо твердження правдиве — молодці! Ви вмієте працювати в групі. Якщо-ні — подумайте, чого вам потрібно навчитися.
Робота в парі
~ Закінчіть-речення, подані на с. 69.
2. Фізкультхвилинка
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
Гра «Добери словечко»
• Де гурт — тамі... (сила).
• Гурту і вовк... (не страшний).
•...сороки орла заклюють (Дружні).
, • Не бійся розумного ворога, а бійся... приятеля. (Дурного)
VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
— Що потрібно вміти для успішного виконання спільної роботи?
— Назвіть правила роботи в групі.
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
С. 66-69.
Дата добавления: 2015-09-05; просмотров: 89 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Относительно самих себя все миры определяются как свет без кли, и они не обсуждаются. Они определяются как Его сущность, и нет им никакого постижения». | | | Урок 18 29.01 |