Читайте также: |
|
.
Өткізу формасы: типтік тапсырмаларды орындау
Ұйымдастыру кезеңі: -5 мин
Студенттердің сабаққа қатысуын тексеріп, келмеген және дайындалмаған себептерін айқындап, жаңа сабаққа назар аударуын ұйымдастыру.
Тақырыптың негізгі сұрақтары: -45 мин
1. Таңдалынған өзіндік жұмыстағы мәліметтерді өңдеудің байланыс картасын құруды үйрету.
2. Таңдалынған өзіндік жұмыстағы мәліметтерді өңдеуде Mindmeister программасын қолданып байланыс картасын құру
Әдебиеттер:
1.Сергей Бехтерев. Майнд-менеджмент. Решение бизнес-задач с помощью интеллект-карт. — М.: «Альпина Паблишер», 2011. — С. 312. — ISBN 978-5-9614-1474-5
2.Джейми Наст. Эффект визуализации = Idea Mapping: How to Access Your Hidden Brain Power, Learn Faster, Remember More and Achieve Success in Business. — М.: Эксмо, 2008. — С. 256. — ISBN 978-5-699-27544-1
3.Эли Шрагенхайм. Управленческие дилеммы: Теория ограничений в действии = Management Dilemmas. The Theory of Constraints Approach to Problem Indentification and Solutions. — М.: «Альпина Паблишер», 2007. — 288 с. — ISBN 978-5-9614-0665-8
4.Тони и Барри Бьюзен. Супермышление = The Mind Map Book. — М.: Попурри, 2007. — С. 320. — ISBN 978-985-15-0017-4
5.Тони Бьюзен. Суперинтеллект = Head First. — М.: Попурри, 2005. — С. 412. — ISBN 985-483-157-4
6.Tony Buzan, Mind Maps at Work: How to Be the Best at Your Job and Still Have Time to Play, ISBN 0-452-28682-4
Үзіліс -10 мин
Студенттің өз бетімен жұмысы: -50 мин
Практикалық дағдыны қалыптастыру: ситуациялық және типтік есептерді шешу.
1. Студенттің бір күндік тәртіптің байланыс карталарды құру
Бақылау сұрақтары:
1. Mindmeister программасын іске қосу
2. Mindmeister программасының интерфейсі
3.Мәзір қатары неден тұрады?
4.Түйінді қалай қосуға болады?
5. Mindmeister кеңейтілуі кандай?
6.Файлдардың автосақталуы мен резервті көшірілуі қалай нөмірленеді?
Mindmeister программасымен өзіндік жұмыстағы мәліметтерді өңдеудің байланыс картасын құру.
Мақсаты: Студенттерге нақты мәселеге бағытталған когнитивті, өзіндік жұмыстағы мәліметтерді өңдеудің байланыс картасын құруды үйрету.
.
Оқытудың міндеті: Mindmeister бағдарламасында нәтиже бойынша мәліметтерді енгізуді, диаграммалар құруды, диаграммаларды өңдеуді үйрену.
.
Өткізу формасы: типтік тапсырмаларды орындау
Ұйымдастыру кезеңі: -5 мин
Студенттердің сабаққа қатысуын тексеріп, келмеген және дайындалмаған себептерін айқындап, жаңа сабаққа назар аударуын ұйымдастыру.
Тақырыптың негізгі сұрақтары: -45 мин
1. Таңдалынған өзіндік жұмыстағы мәліметтерді өңдеудің байланыс картасын құруды үйрету.
2. Таңдалынған өзіндік жұмыстағы мәліметтерді өңдеуде Mindmeister программасын қолданып байланыс картасын құру
Әдебиеттер:
1.Сергей Бехтерев. Майнд-менеджмент. Решение бизнес-задач с помощью интеллект-карт. — М.: «Альпина Паблишер», 2011. — С. 312. — ISBN 978-5-9614-1474-5
2.Джейми Наст. Эффект визуализации = Idea Mapping: How to Access Your Hidden Brain Power, Learn Faster, Remember More and Achieve Success in Business. — М.: Эксмо, 2008. — С. 256. — ISBN 978-5-699-27544-1
3.Эли Шрагенхайм. Управленческие дилеммы: Теория ограничений в действии = Management Dilemmas. The Theory of Constraints Approach to Problem Indentification and Solutions. — М.: «Альпина Паблишер», 2007. — 288 с. — ISBN 978-5-9614-0665-8
4.Тони и Барри Бьюзен. Супермышление = The Mind Map Book. — М.: Попурри, 2007. — С. 320. — ISBN 978-985-15-0017-4
5.Тони Бьюзен. Суперинтеллект = Head First. — М.: Попурри, 2005. — С. 412. — ISBN 985-483-157-4
6.Tony Buzan, Mind Maps at Work: How to Be the Best at Your Job and Still Have Time to Play, ISBN 0-452-28682-4
Үзіліс -10 мин
Студенттің өз бетімен жұмысы: -50 мин
Практикалық дағдыны қалыптастыру: ситуациялық және типтік есептерді шешу.
1. Студенттің бір күндік тәртіптің байланыс карталарды құру
Бақылау сұрақтары:
1. Mindmeister программасын іске қосу
2. Mindmeister программасының интерфейсі
3.Мәзір қатары неден тұрады?
4.Түйінді қалай қосуға болады?
5. Mindmeister кеңейтілуі кандай?
6.Файлдардың автосақталуы мен резервті көшірілуі қалай нөмірленеді?
Mindmeister программасымен өзіндік жұмыстағы мәліметтерді өңдеудің байланыс картасын құру.
Мақсаты: Студенттерге нақты мәселеге бағытталған когнитивті, өзіндік жұмыстағы мәліметтерді өңдеудің байланыс картасын құруды үйрету.
.
Оқытудың міндеті: Mindmeister бағдарламасында нәтиже бойынша мәліметтерді енгізуді, диаграммалар құруды, диаграммаларды өңдеуді үйрену.
.
Өткізу формасы: типтік тапсырмаларды орындау
Ұйымдастыру кезеңі: -5 мин
Студенттердің сабаққа қатысуын тексеріп, келмеген және дайындалмаған себептерін айқындап, жаңа сабаққа назар аударуын ұйымдастыру.
Тақырыптың негізгі сұрақтары: -45 мин
1. Таңдалынған өзіндік жұмыстағы мәліметтерді өңдеудің байланыс картасын құруды үйрету.
2. Таңдалынған өзіндік жұмыстағы мәліметтерді өңдеуде Mindmeister программасын қолданып байланыс картасын құру
Әдебиеттер:
1.Сергей Бехтерев. Майнд-менеджмент. Решение бизнес-задач с помощью интеллект-карт. — М.: «Альпина Паблишер», 2011. — С. 312. — ISBN 978-5-9614-1474-5
2.Джейми Наст. Эффект визуализации = Idea Mapping: How to Access Your Hidden Brain Power, Learn Faster, Remember More and Achieve Success in Business. — М.: Эксмо, 2008. — С. 256. — ISBN 978-5-699-27544-1
3.Эли Шрагенхайм. Управленческие дилеммы: Теория ограничений в действии = Management Dilemmas. The Theory of Constraints Approach to Problem Indentification and Solutions. — М.: «Альпина Паблишер», 2007. — 288 с. — ISBN 978-5-9614-0665-8
4.Тони и Барри Бьюзен. Супермышление = The Mind Map Book. — М.: Попурри, 2007. — С. 320. — ISBN 978-985-15-0017-4
5.Тони Бьюзен. Суперинтеллект = Head First. — М.: Попурри, 2005. — С. 412. — ISBN 985-483-157-4
6.Tony Buzan, Mind Maps at Work: How to Be the Best at Your Job and Still Have Time to Play, ISBN 0-452-28682-4
Үзіліс -10 мин
Студенттің өз бетімен жұмысы: -50 мин
Практикалық дағдыны қалыптастыру: ситуациялық және типтік есептерді шешу.
1. Студенттің бір күндік тәртіптің байланыс карталарды құру
Бақылау сұрақтары:
1. Mindmeister программасын іске қосу
2. Mindmeister программасының интерфейсі
3.Мәзір қатары неден тұрады?
4.Түйінді қалай қосуға болады?
5. Mindmeister кеңейтілуі кандай?
6.Файлдардың автосақталуы мен резервті көшірілуі қалай нөмірленеді?
№15 тақырып. Аралық бақылау
Мақсаты: Когнитивтік карталар мен байланыс диаграммаларын құру бойынша визуализация дағдыларын меңгеру деңгейін тексеру.
Оқытудың міндеті: циклді қорытындылау.
.
Өткізу формасы: типтік тапсырмаларды орындау
Ұйымдастыру кезеңі: -5 мин
Студенттердің сабаққа қатысуын тексеріп, келмеген және дайындалмаған себептерін айқындап, жаңа сабаққа назар аударуын ұйымдастыру.
Дата добавления: 2015-08-27; просмотров: 72 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
4 страница | | | Зразок 1 |