Читайте также:
|
|
ПЛАН
Відкритого уроку підготовчої групи
(початковий рівень)
Народного ансамблю хореографічних мініатюр
«Вітерець»
Тема: «Основи партерної гімнастики,
ігрові
музично - ритмічні
завдання».
Керівник: Тихонова К. А.
Група: підготовча
Рівень: початковий рівень
м. Маріуполь
Мета:
- навчальна: вивчення партерної гімнастики, методика виконання, знайомство з музичним темпом та ритмом;
- розвиваюча: розвиток та підвищення гнучкості суглобів, покращення еластичності м’язів та зв’язок, нарощування сили м’язів, розвиток виворотності, гнучкості, еластичності стоп, розвиток чуття ритму;
- виховна: прилежність, уміння трудитися, відповідальність, культура поведінки.
Тип заняття:
комбінований
Метод заняття:
усне пояснення та показ керівника гуртка, виконання, аналіз.
Обладнання:
танцювальний клас, фортепіано, гімнастичні килимки,
музичний центр, телевізор,
DVD- носій.
Гра – це універсальний засіб спілкування з дітьми. Ігрові прийоми використовуються всюди і в навчанні дітей математики, мовам, під час занять з музичного розвитку та іншого, і в цьому розумінні заняття з молодшими школярами з хореографії не є виключенням. Об’єднуючи багатий світ ігор з навчанням, отримується можливість зробити вивчення з точки зору дитини рухів, комбінацій, комплексів. Здійснюючи в ігровій формі, керівництво їх роботою викликає у дітей бажання оволодіти запропонованим навчальним матеріалом без протистояння зі свого боку, приносячи дитині задоволення. Діти великі фантазери вони приносять у гру свої правила, змінюють зміст. Слідує підтримувати такий підхід. Але при цьому не забувати, що завдання керівника вміло створювати таку умову гри в якій зберігалась її основна мета – перетворити навчання з допомогою гри в цікаву для дитини справу.
Дата добавления: 2015-07-20; просмотров: 50 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
анимационной группы | | | Хід заняття |