Читайте также:
|
|
ПЛАН
проведення тактико-стройового заняття з особовим складом 1 аемвід
ТЕМА 13: «Відділення у наступальному бою під час захоплення об’єкту»
ЗАНЯТТЯ 1а: «Дії відділення при десантуванні поблизу об’єкту»
МЕТА: 1. Удосконалювати бойове злагодження відділення при діях у наступі при захопленні об’єкту.
2. Формувати в особового складу високі морально-бойові якості при дії в наступі і захопленні об’єкту в тилу противника.
ЧАС: 3 години.
МІСЦЕ: тактичне поле
КЕРІВНИЦТВА І ПОСІБНИКИ: Боевой устав ВДВ ч.3 (взвод, отделение) ст.ст. 38-42; 44-52.
МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: зброя, спорядження – по штату; холостих патронів – 650 шт.; сигнальних патронів – 8 шт.; вибухових пакетів – 10 шт.; мішенева обстановка – згідно схеми навчального тактичного поля; прапорці – 5 пар.,секундомір – 1 шт.
ХІД ЗАНЯТТЯ
Навчальні питання і розрахунок часу. | Дії керівника | Схема дій | Дії тих, хто навчається | |||||||||||||||||
І. ВВІДНА ЧАСТИНА 20 хвилин | Командир взводу: - приймає доповідь про готовність взводу до заняття; | Знаходяться у строю взводу | ||||||||||||||||||
- перевіряє наявність особового складу, озброєння, засобів імітації, екіпіровку, матеріального забезпечення заняття; |
| Діють згідно команд | ||||||||||||||||||
- дає вказівки по усуненню виявлених недоліків; | Усувають недоліки | |||||||||||||||||||
- вводить особовий склад в тактичну обстановку; | З’ясовують обстановку | |||||||||||||||||||
- контролює висування особового складу до вихідного району проведення тактико-стройового заняття; | Діють згідно команд | |||||||||||||||||||
- в ході висування проводить попутне тренування з дій: при нальоті авіації противника при раптовому нападі противника при застосуванні противником зброї масового ураження. | Відпрацьовують ввідні | |||||||||||||||||||
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА – 140 хвилин | ||||||||||||||||||||
1. Збір відділення після приземлення-і висування до об’єкту атаки - 40хв. | З прибуттям у вихідний район проведення заняття командир вводу: - оголошує тему, навчальну мету і порядок проведення заняття; |
| З’ясовують тему, мету, порядок проведення заняття | |||||||||||||||||
- встановлює і доводить заходи безпеки при проведенні заняття; | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- вказує командирам відділень місця для занять. | З’ясовують | |||||||||||||||||||
Командир відділення: - оголошує навчальне питання і порядок його відпрацювання; | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- доводить до особового складу порядок збору відділення після приземлення; | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- при необхідності показує порядок дій на декількох десантниках; | З’ясовують | |||||||||||||||||||
- вводить особовий склад в тактичну обстановку; | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- подає команду на збір, висування відділення до об’єкту атаки. | Діють згідно команд | |||||||||||||||||||
- у випадку не чітких або неправильних дій шикує відділення, доводить недоліки, які виявлені, тренує до повного засвоєння навчального питання спочатку у повільному темпі, а потім у комплексі. | Усувають недоліки, тренуються | |||||||||||||||||||
- проводить розбір по першому питанню, вказую загальні недоліки | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
2. Атака противника, який обороняє об’єкт – 70 хв. | - оголошує навчальне питання і порядок його відпрацювання; | Слухають,з’ясовують | ||||||||||||||||||
- доводить порядок дій відділення в період атаки і оволодіння об’єктом атаки; |
| Слухають,з’ясовують | ||||||||||||||||||
- при необхідності на декількох десантниках показує порядок дій; | З’ясовують | |||||||||||||||||||
- вводить особовий склад відділення в тактичну обстановку; | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- дає команду на початок атаки і оволодіння об’єктом атаки; | Діють згідно команд | |||||||||||||||||||
- у випадку не чітких або не правильних дій шикує особовий склад відділення, доводить недоліки, які виявлені і продовжує тренування спочатку у повільному темпі, а потім у комплексі до повного засвоєння навчального питання. | Усувають недоліки, тренуються | |||||||||||||||||||
- проводить стислий розбір навчального питання. | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
3. Захоплення і знищення об’єкту противника – 30 хв. | - оголошує навчальне питання і порядок його відпрацювання; | Слухають,з’ясовують | ||||||||||||||||||
- доводить порядок дій відділення після оволодіння об’єктом атаки; | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- при необхідності на декількох десантниках показує порядок дій; | З’ясовують | |||||||||||||||||||
- вводить особовий склад відділення в тактичну обстановку; | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- дає команду на продовження наступу у вказаному напрямку; | Діють згідно команд | |||||||||||||||||||
- у випадку не чітких або не правильних дій шикує особовий склад відділення, доводить недоліки, які виявлені і продовжує тренування спочатку у повільному темпі, а потім у комплексі до повного засвоєння навчального питання. | Усувають недоліки, тренуються | |||||||||||||||||||
- проводить стислий розбір навчального питання. | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА – 20 хвилин. | Командир взводу: - перевіряє наявність о/с, зброї та матеріального забезпечення; |
| Діють згідно команд | |||||||||||||||||
- вилучає невитрачені холості набої та імітаційні засоби; | Діють згідно команд | |||||||||||||||||||
- нагадує тему і мету заняття та ступінь її досягнення | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- проводить аналіз відпрацювання кожного навчального питання. | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- відмічає кращих, а також недоліки в діях тих, хто навчається. | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- оголошую оцінки; | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- вводить особовий склад в тактичну обстановку і виводить взвод до нового місця заняття; | Слухають,з’ясовують | |||||||||||||||||||
- в ході висування проводить попутне тренування | Діють згідно команд |
Командир 1аеромобільного відділення
студент____________________
Дата добавления: 2015-07-16; просмотров: 40 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
ХІД ЗАНЯТТЯ | | | Только для тех, кто может обойтись без вредных привычек, и кому интересны тайны Природы! |