Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Список використаних джерел

Інтерактивні технології навчання та їх сутність | Формування інтерактивних технологій навчання | ІІІ. Тренувальні вправи. | ІІ. Застосування набутих знань. |


Читайте также:
  1. Ex.24. Продолжите список существительных (из уроков 1-2), с которыми могут сочетаться подчёркнутые прилагательные.
  2. IV. Выдача уведомлений о внесении ребенка в список детей, подлежащих приему в МДОО
  3. NB! Питьевой режим: 2 литра жидкости в сутки (см. список разрешенных напитков).
  4. Quot;Стаття 581. Список присяжних
  5. VI.Список використаних джерел
  6. Аналіз показників структури та ефективності використання джерел фінансування підприємства.
  7. Апаратура для опромінення рентгенівськими та гамма променями. Правила роботи з джерелами іонізуючого випромінювання.

Баханов К. О. Що ж таке технологія навчання? // Шлях освіти. – 1999. - №3.- 24 с.

Баханов К. О. Інноваційні системи, технології та моделі навчання історії в школі: Монографія – Запоріжжя: Просвіта, 2000. – 160 с.

Воронцов В. В. Технология обучения // Педагогика / Под ред. П. И. Пидкасистого. – М.: 1996. – 168 с.

Інтерактивні технології навчання: теорія, практика, досвід: метод. Посіб. Уклад.: О. Пометун, Л. Пироженко. – К.: А.Н.Н., 2002. – 136 с.

Кларин М. В. Интерактивное обучение – инструмент освоения нового опыта // Педагогика, 2000. - №7. – С. 12-18.ю

Максимюк С. П. Педагогіка: Навчальний посібник. – К.: Кондор, 2005. – 667 с.

Селевко Г. К. Современные образовательные технологии: Учебное пособие. – М.: Народное образование, 1998. – 256 с.

Селевко Г. К. Энциклопедия образовательных технологий. В 2 т. Т. 1. М.: НИИ школьных технологий, 2006. – 816 с.

Хуторской А. В. Современная дидактика. – С.-Петербург, 2001.- 553с.

Чернишова Ю. Интерактивные методы: обучение пониманию // Биология в школе, 1998.- №3. – С. 30-35.

Ярошенко О. Г. Групова навчальна діяльність школярів: теорія і методика. – К.: Партнер, 1997. – 193с.

Биков В. Ю. Моделі організації систем відкритої освіти: [монографія] / Валерій Юхимович Биков. – К.: Атика, 2008. – 684 с.

Кашлев С. С. Интерактивные методы обучения: [учеб.-метод. пособие] / Сергей Семёнович Кашлев. – Минск: ТетраСистемс, 2013. – 224 с.

Козина Е. В. Польза от интерактивного обучения / Е. В. Козина // Здоровье детей. – 2005. – № 18. – С. 32–33.

Лапінський В. В. Навчальне середовище нового покоління та його складові [Електронний ресурс] / В. В. Лапінський. – Режим доступу: http://www.ii.npu.edu.ua/files/Zbirnik_KOSN/13/05.pdf.

Педагогический энциклопедический словарь / [гл. ред. Б. М. Бим-Бад]. – М.: Большая российская энциклопедия, 2003. – 528 с.

Пометун О. І. Сучасний урок. Інтерактивні технології навчання: [наук. метод. посібн.] / О. І. Пометун, Л. В. Пироженко; за ред. О. І. Пометун. – К.: Видавництво А. С. К., 2004. – 192 с.

Сисоєва С. О. Інтерактивні технології навчання дорослих / С. О. Сисоєва // Рідна школа. – 2010. – № 11. – С. 3–8.

Сігіда Т. В. Орієнтація навчального середовища на формування особистості з цілісним мисленням / Т. В. Сігіда // Постметодика. – 2010.– № 5. – С. 34–37.

Суворова Н. Интерактивное обучение: новые подходы / Н. Суворова // Учитель. – 2000. – № 1. – С. 25–27.

Уткин С. М. Интерактивная педагогическая технология как фактор повышения обученности учащихся: дисс. … канд. пед. наук: 13.00.01 / Сергей Михайлович Уткин. – СПб, 2000. – 167 с.

 

 

ДОДАТКИ

Додаток А

Нетрадиційний урок.

Урок – змагання.

 

Тема уроку: Розв’язування нерівностей.

Мета уроку: Перевірити якість знань і вмінь учнів при розв’язуванні тригонометричних, показникових та логарифмічних нерівностей; розвивати увагу, пам'ять, кмітливість, логічне мислення, виховувати почуття колективізму, відповідальності, інтересу до предмета.

 

Хід уроку.

 

І. Вступне слово вчителя.

Учні поділені на 4 команди.

Кожна має свою назву та виготовлені емблеми.

Умови гри: потрібно відгадати слово – код, ключем до нього є правильний розв’язок нерівності.

Гра проводиться в 3 етапи:

І етап: Розв’язування тригонометричних нерівностей:

 

1. sin x (С) (В: + 2 n х + 2 n, n є Z) Ф

 

2. cos х < - (В: О) Л

3. tg 2 х 1 (Б) (В: + n х + n, n є Z) Е

 

ІІ етап: Розв’язування показникових нерівностей:

 

4. 2х > 8 (А) (В: (3; + )) К

 

5. ()х (Б) (В: (3; )) С

 

6. 2х2 > ()2х-3 (С) (В: (- ; - 3) U (1; )) А

 

ІІІ етап: Розв’язування логарифмічних нерівностей:

 

7. log 5 х > log 5 12 (Б) (12; + ) Г

 

8. log ½ х < log ½ 4 (Б) (4; ) О

 

9. log 5 (3х + 1) > 2 (А) (8; ) Н

 

Примітка: Перші два завдання кожного етапу оцінюються в 0,5 бала, третє завдання - 2 бали.

 

Команда може набрати максимально 12 балів і отримає шукане слово – код ФЛЕКСАГОН – це многокутник, складений із смужки прямокутної або більше складної зігнутої форми, що володіє дивовижною властивістю: при перегинанні флексагона його зовнішня поверхня ховається всередину, а попередню схована поверхня несподівано виходить наверх.

 

А тепер супер – гра:

Задача: Розв’язування рівняння: 2 cos = 5х + 5

 

2 cos 2, 5х + х 2, то рівність

 

можлива лише при

5х + х = 2,

 

 

тобто при х = 6 k, k є Z

5х = 1 Звідси х = 0

Оголошується команда - переможець.

Оцінки за роботу на уроці виставляє капітан команди для своїх

учасників. Потім ці оцінки узгоджують капітани з викладачем.

 

 

Додаток Б


Дата добавления: 2015-11-14; просмотров: 87 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Пізнавальних інтересів учнів на уроках математики| Розробка уроку з алгебри і початків аналізу з використанням методу бумеранга.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.009 сек.)