Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

II. Актуалізація опорних знань, умінь і навичок.

Читайте также:
  1. ІІІ. Актуалізація опорних знань.
  2. Методика формування умінь літературної вимови
  3. Принципи складання опорних конспектів

Міністерство освіти і науки України

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Інститут природничо – математичної та технологічної освіти

 

Природничо – географічний факультет

Кафедра географії та методики її навчання

 

Розробка уроку на тему:

«Характеристика родин дводольних. Вид родини капустяні та розоцвіті»

 

Підготувала:

студентка 4 курсу 3 групи

Миколайчук М.О

 

Перевірила:

вчитель біології

Небикова Т.А

 

 

Умань - 2013

Тема: Характеристика родин дводольних. Вид родини капустяні та розоцвіті.

Мета: Сформувати знання про основні ознаки родини дводольних, рослин родин капустяні та розові.

Основні поняття і терміни: Дводольні, Розові, ягода, коробочка, яблуко.

Обладнання: Презентація родин капустяні та розоцвіті,зображення рослин,

Методи і методичні прийоми: словесні (розповідь, бесіда, розповідь з елементами бесіди); наочні (демонстрація обладнання).

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

I. Організаційний момент.

Доброго дня! Сьогодні у нас цікава тема, надіюсь вона вас зацікавить, дасть вам нові знання, та відкриє для вас щось нове та захоплююче.

II. Актуалізація опорних знань, умінь і навичок.

Перевірити знання учнів у вигляді гри вірю — не вірю. Будь ласка уважно прослухайте кожне речення і погодьтеся або не погодьтеся з ним.

1. Для Дводольних характерна наявність у зародку двох зародкових листків - сім'ядолей, між якими міститься верхівкова брунька. (Так)

2. У рослин класу Дводольні переважає сітчасте жилкування. (Так)

3. Коренева система у переважної більшості Дводольних стрижнева. (Так)

4. У Дводольних у стеблі є твірна тканина — камбій, завдяки якій стебло може рости у товщину. (Так)

5. У представників родини Капустяні віночок складається з п'яти пелюсток, розміщених навхрест. (Ні)

6. Типи плодів у Капустяних - стручок або стручечок. (Так)

7.Серед капустяних можна назвати такі рослини, які людина вживає у їжу: редька дика, капуста, рижій, ріпак, гірчиця. (Ні)

 


Дата добавления: 2015-09-05; просмотров: 54 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
РОЗКЛАД МОДУЛЯ 1 для студентів магістерського рівня підготовки денної форми навчання| РОЛЬ И ЗНАЧЕНИЕ ВОДЫ В ОРГАНИЗМЕ

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)