Читайте также: |
|
Тема. Das ist mein Ball.
Мета:
- вчити запитувати про речі, акцентувати увагу на вживання присвійного займенника mein(e);
- тренувати дітей працювати у парах і групах;
- розвивати навички аудіювання та усного мовлення;
- сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
Обладнання: підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
І. Початок.
ü Привітання.
- GutenTag! Мене звати Наталія Романівна і сьогодні урок німецької мови з вами проведу я. Поки я вас тут чекала, то розмовляла з Мією. Вона нагадала мені, що ви кожного уроку вітаєтесь пісенькою. Давайте тепер і ми з вами привітаємося, вже знайомою для вас пісенькою:
Guten Tag! Guten Tag!
Hallo! Wiegeht΄s?
Guten Tag! Guten Tag!
Hallo! Wiegeht΄s?
Danke, prima, gut!
Danke, prima, gut!
Danke, prima, gut!
Tschüs! Auf Wiedersehn!
- Молодці, дітки! Ви дуже гарно співаєте. Протягом уроку Мія буде за вами спостерігати, хто буде на уроці активним, слухняним, уважним, той отримає «Молодчинку».
ü Мовна розминка.
̶ Наскільки я знаю у вас були канікули. Як ви відпочили? Що нового? Чи сумували за школою? Чи повторяли німецьку? (Відповіді учнів).
Ну зараз я перевірю чи нічого ви не забули за тиждень. Я буду вас запитувати:
· "Wie heißt du?". Що це означає? (Як тебе звуть?) Як треба відповідати на це запитання? ("Ich heiße... " і називати своє ім'я).
· "Wie alt bist du?". Що це означає? (Скільки тобі років?) Як треба відповідати на це запитання? (Ich bin... і сказати скільки вам років).
· А ще ви вивчали цифри. Давайте повторимо їх:
ü Хто може порахувати від 1 до 10? А у зворотному порядку?
ü А тепер дивіться уважно на цифру, яку я буду показувати, і спробуйте назвати їх на німецькій. Ну, спробуємо. (Навмання вибираю цифри на дошці, слідкую за правильністю вимови учнів.)
Молодці, учні! Бачу, ви не просто гарно відпочили, а ще й добре запам'ятали матеріал попередніх уроків.
II. Основна частина уроку.
ü Мотивація навчальної діяльності
̶ Дітки, подивіться уважно на іграшки, що стоять на столі. Вони дуже сподобалися Мії, а вам? Чи впізнаєте ви їх?
Що це? (Показую на автомобіль). Чи є він у когось вдома? хто з вам любить з ним гратися?
Що це? (Лялька). Чи подобається вона вам? Чому? Хто з вас грається з ляльками?
Що це? (Робот). Чи дивилися ви мультик про нього? Як звуть цього робота?
Що це? (М'яч). В які ігри можна гратися з м'ячем? Чи любите ви в них гратися?
Молодці!
ü Робота з підручником.
А зараз відкрийте свої підручники на с. 23, вправа 1. Подивіться на малюнок. Хто зображений на малюнку? (Мія та Макс)
Мія побачила іграшку в руках Макса. Вона питає: "Was ist das?" (Що це таке?). А Макс відповідає: "Das ist mein Ball." (Це мій м'яч.)
Отже, що спитала Мія в Макса? (повторюють разом)
А що їй на це відповів Макс? (відповідають разом)
А які ще іграшки ви бачите на малюнку? (Лялька, робот, машинка та Теді)
ü Ознайомлення з новими ЛО
Дітки, повернемося знову до наших іграшок. Що я тримаю в руках? (Ляльку). По-німецьки це буде - Puppe. Слухайте уважно. (Вимовляю слово). Робот - Roboter,м'яч - Ball, Теді - Teddy, машина - Auto.
ü Фізкультхвилинка
ü Закріплення нового матеріалу
Погляньте на іграшки на столі. Давайте знову назвемо їх на німецькій мові. (Спочатку всі разом, а потім кожен окремо).
Дітки, а тепер подивіться на дошку. Тут зображені всі наші іграшки. Але тут вони ще й підписані. Слухайте уважно, що я буду читати і повторюйте. Читаємо: das Auto, der Ball, die Puppe, der Roboter, der Teddy. Що змінилося у цих словах? (Додалися частинки на початку). Але ці частинки не у всіх словах однакові. Зараз ми їх погрупуємо (складую у три колонки:
der Ball der Roboter der Teddy | das Auto | die Puppe |
̶ А тепер знову повторимо за таблицею.
Дивіться, я забираю малюнки з дошки, хто може знову покласти їх на місце.
Учні, а щоб сказати "Це мій м'яч" потрібно казати "Das ist mein Ball".
(учні повторюють декілька разів), "Це мій робот " на нім. мові звучить, як "Das ist mein Roboter", "Це мій Теді" - "Das ist mein Teddy", "Це моя машина" - " Das ist mein Auto". Але в нас є особливе слово, адже аби сказати "Це моя лялька" потрібно казати "Das ist meine Puppe". (Кожну фразу учні повторюють).
ü Гра "Ланцюжок"
Кожен з учнів обирає собі карточку з іграшкою. Потім учні ланцюжком ставлять своїм сусідам запитання.
-Was ist das?
-Das ist mein(е)...
ü Гра "Вгадай іграшку".
III.Заключна частина.
ü Робота в групі.
Вибирається ведучий, який показує іграшки і ставить питання учасникам групи.
- Was ist das?
А один з учнів відповідає:
- Das ist mein(е)...
ü Підсумки уроку
1)Отже, учні, що ви дізналися нового на сьогоднішньому уроці?
2)Які нові слова ми вивчили?
ü Оголошення домашнього завдання
На д/з вам потрібно вирізати картки з друкованих зошитів на ст.
ü Оцінювання
Дата добавления: 2015-11-14; просмотров: 137 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Электродтардың электролиттік поляризациясы | | | ВЯТСКИЙ СОЦИАЛЬНО-ЭКОНОМИЧЕСКИЙ ИНСТИТУТ |