Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Заключне слово викладача

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВИКОНАННЯ НА БАЗАХ ПРАКТИКИ. | Поради до виконання | Тестовий блок № 2. |


Читайте также:
  1. A) проанализируйте модели образования слов, прочтите и переведите слова и словосочетания, созданные на их основе.
  2. I. В каждом ряду определите слово, отличающееся от других слов по смысловому признаку.
  3. I. Вступне слово до перегляду
  4. II. Имя вещи есть орудие смыслового (умного) общения с нею.
  5. III. Имя вещи есть орудие существенно-смыслового общения с нею.
  6. III. Подберите к слову из колонки А слово или словосочетание из колонки В и запишите свой выбор в колонке С.
  7. IV. Имя вещи есть орудие индивидуально-живого, смыслового или личностного общения с нею.

9. Підведення підсумків заняття

10. Видача завдання для самостійної роботи


План заняття №1 – друга частина (заочна форма)

Тема: «Маркетингова стратегія комерційного банку»

Вид заняття: семінарське.

Мета: систематизація, поглиблення та уточнення знань, здобутих на лекціях і в процесі самостійної роботи, контроль знань.

Дидактична: поглибити та розширити знання про зміст основних теоретичних положень теми, залучити до творчої діяльності під час розкриття проблемних запитань теми, завершити формування системи знань щодо питань теми.

Виховна: сприяти формуванню пізнавального інтересу, прививати культурну поведінку, виховувати зацікавленість дисципліною, прагнення отримувати нові знання самостійно.

Методи: пояснювально-ілюстративний метод, евристичний (частково-пошуковий) метод, індуктивний і дедуктивний, обговорення індивідуальних завдань.

Дидактичні засоби навчання: навчальний посібник, додаткова література, дошка, фліп-чарт, ноутбук із доступом до мережі Internet (з ПЗ MS IE).

Література:

- Нікітін А.В., Бортніков Г.П., Федорченко А.В. Маркетинг у банку: Навч. посіб. З грифом Міністерства освіти і науки України. / За ред. А.В. Нікітіна – К.: КНЕУ, 2006 – 432 с.

- Маркетинг у банку. Навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни. З грифом Міністерства освіти і науки України. // А.В. Нікітін (керівник авт. колективу), Іванова Т.Г., Брітченко І.Г., Момот О.М. М-во освіти і науки України, ДВНЗ "Київський нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". – К.: КНЕУ, 2010. – 475 с.

- Сайти НБУ, банків України в мережі Інтернет.

Структура семінарського заняття №1- друга частина

1. Організаційна частина

2. Повідомлення теми, мети заняття

3. Актуалізація опорних знань студентів

4. Мотивація навчальної діяльності

Вступне слово викладача

6. Бесіда (обговорення питань, дискусія, обговорення доповідей, рецензування відповідей студентів)

7. Зміст основної частини заняття (перелік питань семінару):

1. Поняття стратегічного планування та основні елементи бан­ківського стратегічного плану.

2. Місія банку – зміст та значення.

3. Стратегічна мета комерційного банку: її визначення та шляхи досягнення.

4. Маркетингова стратегія банку та основні етапи її визначення.

5. Поняття стратегічного планування та основні елементи бан­ківського стратегічного плану.

6. Експертні оцінки та їх використання для маркетингової стратегії банку.

7. Загальна характеристика визначення стратегії банку з використанням стратегічних матриць


Дата добавления: 2015-11-14; просмотров: 41 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Вступне слово викладача| Заключне слово викладача

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)