Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Мовна розминка на активну лексику

Читайте также:
  1. II. Повторення вивченого. Мовна розминка.
  2. Абсолютна і умовна збіжність невластивих інтегралів.
  3. В нефтегазодобывающей промышленности в активную часть основных фондов включается часть сооружений.
  4. І УМОВНА ЗБІЖНІСТЬ
  5. Іншомовна лексика у професійному мовленні
  6. Мовна і мовленнєва змістові лінії

ПЛАН-КОНСПЕКТ

відкритого заняття з англійської мови за професійним спрямуванням

на тему: Students’ Research Work

Склала:

студентка групи Іна-52(м)

Терлецька М.І.

Перевірили:

Черкас Н.В.

Ковальчук Л.О.

 

ЛЬВІВ 2015

ПЛАН

Дисципліна: іноземна мова професійного спрямування (англійська)

Тема заняття: Науково-дослідна робота студентів (Students’ Research Work)

Вид заняття: комбіноване практичне заняття

Група: ІМ Дата: 04.03.2015 р

Тривалість заняття: 90 хв. Час проведення: ІІ пара (10.20 -11.55)

Місце проведення: Національний Університет «Львівська Політехніка», кафедра іноземних мов, корпус 7, ауд. 45а.

Мета заняття:

1. Навчальна: узагальнити набуті знання студентів за даною темою та ознайомити їх з новим лексичним матеріалом (поняття scientific adviser, to investigate, to participate і.т.п.), формувати та вдосконалювати вміння та навички використання цієї лексики у реальних комунікативних ситуаціях; сприяти формуванню аналітичного мислення студентів при виконанні конкретних завдань; закріпити знання з граматичної теми Conditional Clauses за допомогою граматичних вправ.

2. Виховна: виховувати професійний інтерес до вивчення даної дисципліни; формувати відповідальне ставлення та розуміння важливості вивчення англійської мови для професійної компетентності студентів; виховувати взаємоповагу та культуру взаємовідносин студентів при діалогічному спілкуванні; виховувати та розвивати морально-етичні, фахові якості студентів задля успішної діяльності у їхній професійній сфері, зокрема у сфері механіки;

3. Розвиваюча: розвивати навики читання, розуміння та аналітичного мислення студентів; розвивати навики діалогічного спілкування студентів та вміння висловлювати свою думку; розвивати вміння сприймати та аналізувати текст англійською мовою за допомогою аудіювання;

Методи навчання: обговорення, пояснення, показ ілюстрацій, тренувальні вправи

Обладнання:

· навчально-методичне забезпечення з даної дисципліни для студентів (книжка “Getting On In English”, рівень intermediate, за редакцією І. Байбайкової, О. Гасько, М. Федоришина)

· роздатковий матеріал (картки з завданнями)

· технічні засоби навчання (нетбук з фонограмою аудіювання)

Хід заняття:

1- Організаційна частина

Привітання. Перевірка присутності. Перевірка готовності домашнього завдання.

Good morning, students! I am very pleased to see you again! How are you today? Have you managed to do your homework for today? Okay, good job! Could you tell me who is absent today? Thank you! So, let’s start our lesson!

2. Мотивація та стимулювання навчальної діяльності студентів.

· Повідомлення теми, мети та завдань заняття: Today we are going to speak about students’ research work and how important it is for higher educational institutions. As you understand, the question of research work plays a very important role to students as well as to teachers that is why today we will dedicate our lesson to this topic. During the lesson we will take a view on new vocabulary, make some training exercises, read and listen to interesting material and develop our speaking skills.

· Мотивація вивчення даної теми (методом обговорення, як частина speaking)

- Who can tell me what research work is? What do you know about research work in general and students’ research work, in particular?

- How important, do you think, is research work for higher educational institutions and for professional development of students?

- Have you got any experience in carrying out research work? If so, how many course projects or scientific papers have you written?

- Do you agree or disagree with the following statement? Students should start their scientific research activity as soon as possible.

So, thank you for your answers. Now we are sure that research work is really important for helping students perfect and consolidate their knowledge, master methods of independent work and acquire skills of research activity, to develop students’ creative thinking.

Мовна розминка на активну лексику

Вправа на активну лексику по темі Research Work. 8 слів, Task 4.11, p. 122 (work in groups). Робота в групах. Appendix 1.

ІІ. Основна частина

1. Перевірка домашнього завдання:

1.1. Короткі речення з активною лексикою (to develop, to participate, to arrange, to do, to perfect, to master, to guide, to defend, to involve, to distinguish, to award, to submit, to investigate) – кожен студент читає по 2 речення зі словами. (Task 4.14., p.123) Appendix 2.

1.2. Повторення граматичної теми Conditional Clauses. Task 4.29. p.136-137. Appendix 3

2. Практикування лексики за новою темою:

2.1.Vocabulary. Task 4.12, p.123. Match the following phrases with their definitions. (Поєднати слова з їхніми поясненнями). Appendix 4.

Перед тим студенти відповідають на запитання викладача

- Some students think that they can do research better by themselves than under the guidance of a supervisor. Others think that it’s better to have a scientific adviser. Which way do you prefer?-

2.2. Розвиток навичок діалогічного мовлення (speaking). Презентування діалогів.

Work in pairs. Make up dialogues using active phrases. (Робота в парах. Складання діалогів за допомогою нових фраз.)

3. Розвиток навичок читання та аналізування тексту (reading)

3.1. Текст “Mechanics – What Is It All About?” (огляд невідомої лексики, вибіркове читання та переклад речень, обговорення) – handouts

3.2. Answering questions – перевірка розуміння тексту, відповіді на запитання - Appendix 5.


Дата добавления: 2015-11-14; просмотров: 49 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
ПИТАННЯ ДЛЯ САМОКОНТРОЛЮ| Missing Basics of Engineering

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)