Читайте также: |
|
Тема. Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Перевірка додавання і віднімання.
Мета. Познайомити з прийомом письмового додавання і віднімання багатоцифрових чисел, узагальнити уявлення учнів про зв’язок дій додавання і віднімання, робити перевірку; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу; формувати мотивацію до вивчення математики.
Обладнання: картки, блок-схема, карта України, малюнки рік, гір України, таблиця.
Хід уроку
I. Організація класу
Знову лунає шкільний наш дзвінок,
Кличе всіх на незвичний урок.
Це час міркувань, наполегливий час.
Цікаві завдання чекають на нас.
А тепер зручніш сідайте,
Слухайте та відповідайте.
Сьогодні ми будемо:
Діяти – активно!
Думати – оперативно!
Сперечатися – доказово!
Для всіх – обов’язково!
II. Мотивація.
Вправа «Сонячний зайчик»:
- Сядьте зручно та уявіть себе на березі теплого моря. Сонячний зайчик зазирнув у ваші оченята. Заплющіть їх. Зайчик побіг по обличчю – погладьте його ніжно долоньками: на лобі, на щічках, на підборідді. Правда, приємно? Погладжуйте легенько, щоб не сполохати його: голову, шийку, ручки. Він любить і пестить тебе. А ти подружися з ним. Прислухайся ще трохи до своїх почуттів і повертайся у клас.
- Спасибі тобі, сонячний зайчик, що ти нас розвеселив.
III. Повідомлення теми та мети уроку:
- Сьогодні на уроці ми ознайомимось із письмовим додаванням і відніманням багатоцифрових чисел.
- Що ми робимо на уроках математики?
Метод «Мозковий штурм», «Гронування»
лічимо міркуємо розв’язуємо
порівнюємо математика відповідаємо
граємо складаємо задачі
- На нас сьогодні очікують задачі, приклади, рівняння. Розв’язуючи їх, ми згадаємо властивості дій додавання та віднімання, поговоримо про нашу державу. Виконуючи завдання, збираємо з пазлів мапу нашої держави.
Дата добавления: 2015-07-12; просмотров: 138 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Реквизиты и подписи Сторон | | | IV. Робота над темою уроку |