Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 9 (с. 66).

Читайте также:
  1. Academic Writing IELTS preparation
  2. Answer these questions in writing
  3. Argument-led approach to writing IELTS essays
  4. AS OLD AS WRITING
  5. At-home / In-class Writing
  6. B) Your teacher will offer you one of the variants given below. Translate the sentences into English in writing.
  7. B) Your teacher will offer you one of the variants given below. Translate the sentences into English in writing.

 

Клас поділяється на три-чотири групи, члени яких обговорюють та виконують за-вдання вправи. По закінченні роботи представники від кожної групи читають на-писані статті. Учитель разом з класом обирає найкращу роботу.

 

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

 

РЗ, впр. 1, 2 (с. 32), 3 (с. 33), письмово.


 


Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

 

Заключна бесіда з учнями.

 

T: Today we discussed some environmental problems caused by human activities. Whatshould people do to protect our environment? What can children do to help grown-ups to solve the problems of pollution? What should the governments do to stop polluting our environment?

 

 

Урок 29

Підтема: Що таке несанкціоноване звалище?

 

Мета: Ознайомити учнів з новою лексикою.Тренувати учнів в аудіюванні.

 

Продовжувати удосконалювати техніку читання. Формувати навички діалогічного мовлення. Практикувати учнів у написанні міні-творів. Виховувати соціально активних громадян суспільства.

 

Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у групах(НО1),для роботи в парах(НО2).

 

ХІД УРОКУ

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Greeting 1. Привітання.

 

T: Good morning, pupils.

 

Ps: Good morning, teacher.

 

T: It’s so nice to see you today. How are you?

 

Ps: We are fine, thank you.

 

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.


 

 

Check on Homework

 

Warming up


 

T: We are continuing speaking about the environmental problems and protection of ourplanet from different kinds of pollution. Today you’ll know what fly-tipping is and what to do if you face this problem. You are going to learn new words and do exercises to practise your listening, reading, speaking and writing skills.

 

3. Перевірка домашнього завдання.

 

1) РЗ, впр. 1 (с. 32).

 

Учні ланцюжком читають доповнені речення вправи.

 

2) РЗ, впр. 2 (с. 32).

 

Учні ланцюжком читають складені за завданням вправи запитання та свої відпові-ді на них.

 

3) РЗ, впр. 3 (с. 33).

 

Двоє-троє учнів читають складені за завданням вправи речення. Учитель стежить за правильністю відповідей.

 

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Pros and Cons».

Клас поділяється на дві групи. Учитель розкладає картки (НО1) на столі текстом донизу. Член однієї з груп бере картку та читає, що на ній написано. Після швид-


 

 


 

 

кого обговорення представник однієї групи має висловити свої аргументи щодо шкід-ливості даного виду діяльності для навколишнього середовища, представник другої групи має сказати, що треба робити, щоб це не завдавало шкоди довкіллю. Пере-конливість аргументів кожної команди оцінює вчитель або експертна група (два учні за вибором вчителя). За переконливі аргументи, висловлені без граматичних помилок, надається два бали. За менш переконливі аргументи чи за граматичні по-милки у них надається один або нуль балів. Перемагає команда, яка отримає біль-ше балів.

 

Наприклад:

P1: Building factories and plants.

Team 1: Building factories and plants is harmful for the environment, because thewaste they produce pollutes the air, water, soil. It is extremely dangerous for people’s health.

 

Team 2: On the other hand, factories and plants are necessary because they producethe goods and equipment that people need for their life and activities. If people provide factories and plants with modern means of purification, their industrial activities will be safer for the environment.

 

T: Explain why the following activities are dangerous for the environment or necessaryfor people’s life.


 

HO1:


 

 

  Building factories and " "    
     
    Making fires for cooking   Having picnics    
  plants   barbeque      
           
"              
Hunting   Using wood for making   Using goods made of    
         
    goods of different kinds   plastic    
           
               


 

 

II.

Listening

 


Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 153 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Reading 3. Подання тексту для читання. Впр. 13 (с. 49). | Reading 3. Подання тексту для читання. Впр. 4 (с. 52). | Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 198). | Project Work 4. Робота над проектом. | Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 4 (с. 59). | II. Основна частина уроку | Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 69). | II. Основна частина уроку | Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 11 (с. 74). | II. Основна частина уроку |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Check on Homework| Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 4 (с. 67).

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.008 сек.)