Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Народний ансамбль хореографічних мініатюр

Читайте также:
  1. Вихвостівський самодіяльний народний хор
  2. Вокал эстрадный. Ансамбль
  3. КНИЖКОВА МІНІАТЮРА
  4. Міжнародний комерційний арбітраж: Навч. посіб. / Цірат Г.А. – К.: 2002 -304 с.
  5. Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця
  6. Народного ансамблю хореографічних мініатюр

«Вітерець»

 

Тема: « Грамотне і методичне виконання

класичного єкзерсіса,

художній образ і його втілення».

 

Керівник: Тихонова К. А.

Група: старша

Рівень: вищий

 

 

м. Маріуполь

Я пропоную вашій увазі план-конспект заняття « Грамотне і методичне виконання класичного єкзерсіса, художній образ і його втілення», розроблений дляансамблю хореографічних мініатюр. Всі провідні хореографи рекомендують введення цього предмету в хореографічний колектив незалежно від його напряму. Але, на жаль, у наш час в танцювальних колективах існує проблема, і педагоги, напевно, зі мною погодяться. Діти не люблять займатися класичним танцем, тому що це найскладніший, нудний і самий незрозумілий предмет.

Я пропоную деякі прийоми, щоб заняття класичним екзерсисом стали більш цікавими. А інтерес у дітей виникає тоді, коли вони починають розуміти суть предмета і коли у них виходить виконати рухи і комбінації.

Перше, я доводжу до відома дітей суть предмета, методику виконання, для чого їм необхідно займатися класичним екзерсисом і що це дає.

Друге. На своїх заняттях я намагаюся вносити змагально - ігровий момент, обов'язково з оцінюванням учнів.

Третє. Використовую на заняттях технічні засоби: ІКТ, DVD, відео.

Четверте. Якщо ми займаємося класичним танцем, потрібно використовувати цей матеріал у постановочній діяльності, адже ми знаємо, як це дітям подобається.

Використання екзерсису класичного танцю — основа будь-якого жанру хореографічного мистецтва як засобу формування професійних навичок.

Класичний екзерсис — головний засіб розвитку рухового апарату танцівника, комплекс рухів якого розвиває тіло, активно виправляє природні недоліки, формує відповідну манеру поведінки, правильну поставу. Без засвоєння класичного екзерсису неможливо досягти високої виконавської майстерності, а отже — справжнього професіоналізму.

Екзерсис класичного танцю — це основа формування танцівника, а без знань основ класики, без опанування самої природи руху, немає і не може бути професійного виконавця.

В екзерсисі всебічно розвиваються м’язи ніг, їх виворотність, крок і присідання (plié), корпус, руки і голова, покращується координація рухів. В результаті щоденного тренування фігура набуває підтягнутості, виробляється стійкість. Таким чином, екзерсис — це постійна й послідовна робота над кістковим і м’язовим апаратом, психологічне налаштування танцівника, яке, у свою чергу, сприяє розвитку вольових якостей, рухової пам’яті, ритмічності та музичності.

 

Мета:

навчальна: поглиблене вивчення класичного екзерсису та

народно-сценічного уроку;

розвиваюча: вдосконалення виконавського мистецтва,

артистизму, чіткості виконання танцювальних елементів,

техніки рухів відповідно до музичного супроводу;

виховна: шанобливе ставлення до мистецтва хореографії,

культурного і творчого спадку танців народів світу;

Тип заняття: комбінований.

Метод заняття: бесіда, особистий показ керівника гуртка, виконання,

аналіз уроку.

Обладнання: танцклас, фортепіано, магнітола (касети, CD), телевізор, DVD.

 

 

Хід заняття:

1. Організаційний момент:

- перевірка присутності вихованців на занятті,

- привітання з дітьми (під музичний акомпанемент),

- пояснення теми, план проведення заняття.


Дата добавления: 2015-07-20; просмотров: 60 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Хід заняття| Класічний екзерсис біля балетного верстату.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)