Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Народного ансамблю хореографічних мініатюр

Читайте также:
  1. XXX Политика Народного фронта
  2. Акты международного сотрудничества
  3. В общем, торф находит себе применение во многих отраслях и сферах народного хозяйства.
  4. В этой связи возникает закономерный вопрос о роли народного сказочника в поддержании и передаче этой уникальной структуры.
  5. Внесение изменений в текст Народного Проекта с нарушением установленного порядка будет расцениваться как подделка.
  6. Выпуски научных трудов Вольного экономического общества России и Международного союза экономистов
  7. Гражданское законодательство и нормы международного пра

ПЛАН

Відкритого уроку підготовчої групи

(початковий рівень)

Народного ансамблю хореографічних мініатюр

«Вітерець»

Тема: «Основи партерної гімнастики,

ігрові

музично - ритмічні

завдання».

 

Керівник: Тихонова К. А.

Група: підготовча

Рівень: початковий рівень

 

 

 

 

м. Маріуполь

 

 

Мета:

- навчальна: вивчення партерної гімнастики, методика виконання, знайомство з музичним темпом та ритмом;

- розвиваюча: розвиток та підвищення гнучкості суглобів, покращення еластичності м’язів та зв’язок, нарощування сили м’язів, розвиток виворотності, гнучкості, еластичності стоп, розвиток чуття ритму;

- виховна: прилежність, уміння трудитися, відповідальність, культура поведінки.

Тип заняття:

комбінований

Метод заняття:

усне пояснення та показ керівника гуртка, виконання, аналіз.

Обладнання:

танцювальний клас, фортепіано, гімнастичні килимки,

музичний центр, телевізор,

DVD- носій.

Гра – це універсальний засіб спілкування з дітьми. Ігрові прийоми використовуються всюди і в навчанні дітей математики, мовам, під час занять з музичного розвитку та іншого, і в цьому розумінні заняття з молодшими школярами з хореографії не є виключенням. Об’єднуючи багатий світ ігор з навчанням, отримується можливість зробити вивчення з точки зору дитини рухів, комбінацій, комплексів. Здійснюючи в ігровій формі, керівництво їх роботою викликає у дітей бажання оволодіти запропонованим навчальним матеріалом без протистояння зі свого боку, приносячи дитині задоволення. Діти великі фантазери вони приносять у гру свої правила, змінюють зміст. Слідує підтримувати такий підхід. Але при цьому не забувати, що завдання керівника вміло створювати таку умову гри в якій зберігалась її основна мета – перетворити навчання з допомогою гри в цікаву для дитини справу.


Дата добавления: 2015-07-20; просмотров: 50 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
анимационной группы| Хід заняття

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)