Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Завдання 2. Тема: ажурне випилювання

Читайте также:
  1. Варіанти завдання вихідного параметру виконавчого механізму виходу
  2. Визначити завдання бухгалтерського обліку.
  3. Виконавські завдання освоєння творів великої форми.
  4. Додаткове завдання.
  5. Домашнє завдання
  6. Домашнє завдання
  7. Домашнє завдання

УРОК У 6 КЛАСІ

.

Тема: АЖУРНЕ ВИПИЛЮВАННЯ. ВИМОГИ ДО КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ. ПРИЙОМИ ВИПИЛЮВАННЯ

Мета: навчальна:

ознайомити учнів з інструментом і пристосуван­нями для ажурного випилювання;

сформувати в учнів уявлення про технологію ажурного пиляння фанери лобзиком і навчити правильним прийомам роботи;

формувати трудові вміння із пиляння фанери лобзиком;

розвивальна:

розвивати здібності учнів до технічної творчості; У розвивати координацію і точність рухів, навички самоконтролю та політехнічного мислення;

профорієнтаційна: формувати інтерес до праці конструктора, столяра.

виховувати культуру праці, акуратність, творче ставлення до праці;

виховувати бережливе ставлення до інструмен­тів і матеріалів;

Завдання уроку:

• називати інструменти та пристосування для ажур­ного випилювання;

• пояснювати технологію виготовлення виробу шля­хом ажурного випилювання.

Об'єкт праці: іграшка-сувенір.

Методи: пізнавальні ігри, розповідь, бесіда, де­монстрування, практична робота, самоконтроль, за­уваження.

Обладнання та інструменти: столярний верстат, копіювальний папір, олівці, кнопки або скріпки, лоб­зики, запасні лобзикові пилки, шліфувальний папір, шило, заготовки з фанери.

Додатковий матеріал: натуральні об'єкти виро­бів, виготовлених ажурним випилюванням.

 

Тип уроку: урок застосування знань.

 

ХІД УРОКУ:

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ (2 хв)

1. Привітання, створення позитивного емоційно­го настрою вчителем, перевірка присутніх за журналом. Перевірка готовності учнів до уро­ку (зошити, креслярське приладдя, щоденни­ки, підручники).

2. Призначення чергових.

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ ТА ЖИТТЄВОГО ДОСВІДУ УЧНІВ (3-4 хв)

Завдання 1

Гра «Поле чудес»

Замість теми уроку на дошці учні бачать за­криті клітинки, учитель пропонує учням дізна­тися про тему уроку. Для цього необхідно дати відповідь на запитання за раніше вивченим мате­ріалом та скористатися життєвим досвідом. Кож­на правильна відповідь дає змогу відкрити одну букву на дошці.

А ж У р н Е  
В и п и л ю в А н н я

Завдання 2

Закінчіть речення:

• Для криволінійного випилювання фанери ви­користовують столярний інструмент... (лобзик)

• Для виготовлення фанери використовують... (шпон)

• Порода деревини, яка навесні має смачний сік і з якої виготовляють фанеру... (береза)

• Основна частина ручного лобзика — метале­ва... (рамка)

• Під час випилювання лобзик тримають за...

(ручку)

• Різальна частина лобзика... (пилочка)

• Для кріплення пилочки в рамці лобзика вико­ристовують... (затискачі)

За кожну правильну відповідь учні отримують грошову одиницю майстерні — столярик.


Дата добавления: 2015-07-20; просмотров: 119 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Остановка зимняя зарисовка | Конституційний суд України Суди загальної юрисдикції | II. КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ | Урок волейболу у 8 класі |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Найти существительное, от которого зависит прилагательное.| Та їх особливості

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)