Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 8 (с. 26).

Читайте также:
  1. Academic Writing IELTS preparation
  2. Answer these questions in writing
  3. Argument-led approach to writing IELTS essays
  4. AS OLD AS WRITING
  5. At-home / In-class Writing
  6. B) Your teacher will offer you one of the variants given below. Translate the sentences into English in writing.
  7. B) Your teacher will offer you one of the variants given below. Translate the sentences into English in writing.

 

Учні самостійно пишуть невеличкі твори. По закінченні роботи двоє-троє з них читають свої твори перед класом. Ще чотири-п’ять зошитів учитель перевіряє ви-бірково.

 

III. Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

 

РЗ, впр. 1, 2 (с. 12), 3 (с. 13), письмово.

 

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

 

Заключна бесіда з учнями.

 

T: Did you like our lesson today? What new facts have you learned? Which task wasinteresting for you? What conclusions have you made after our lesson?

 

Урок 11

Підтема: Молодь сьогодні.

 

Мета: Повторити й активізувати лексику теми.

 

Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати вміння логічно та послідовно висловлювати свої думки. Тренувати у читанні та письмі.

 

Практикувати учнів у вживанні речень з непрямою мовою. Виховувати інтерес та повагу до вподобань інших.

Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у групах(НО1), (НО3),для самостійної роботи(НО2).


 

 


ХІД УРОКУ

 

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Greeting 1. Привітання.

 

T: Good morning, pupils.

 

Ps: Good morning, teacher.

 

T: It’s so nice to see you today. How are you?

 

Ps: We are fine, thank you.

 

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

 

T: Today we are going to speak about activities which are popular among teenagers.During our lesson you’ll read а dialogue, do exercises, and discuss different questions. I hope that today’s lesson will be very useful and interesting for you.

 

Check on 3. Перевірка домашнього завдання.

Homework

1) РЗ, впр. 1 (с. 12).

 

Учні ланцюжком читають складені словосполучення та речення.

 

2) РЗ, впр. 2 (с. 12).

 

Один з учнів читає виправлений текст вправи.

 

3) РЗ, впр. 3 (с. 13).

 

Двоє-троє учнів читають свої міні-твори. Ще три-чотири зошити учитель перевіряє вибірково.

 

Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.

 

Гра «In My Opinion».

 

Клас поділяється на дві групи: оптимістів та песимістів. Член однієї з груп бере картку (НО1) і вголос читає твердження, написане у ній. Групи обговорюють це твер-дження протягом 1 хвилини, а по закінченні представники від кожної групи ви-словлюють аргументи на користь чи проти даного твердження (щодо одного й того ж питання висловлюються оптиміст та песиміст). Під час відповідей учитель про-понує користуватись фразами, поданими у підручнику на с. 258—259 у розділах

 

«Disagreeing», «Justifying Your Opinion» та ін. Для оцінювання якості аргументів учитель обирає групу експертів (двоє учнів), які мають оцінити переконливість від-повідей обох команд. Кожний експерт оцінює переконливу та граматично правиль-ну відповідь у два бали, переконливу відповідь, але з певною кількістю помилок — в один бал. Перемагає команда, яка наприкінці гри отримає більше балів.

 

Наприклад:

 

Team 1: It’s good that teenagers prefer to spend their free time with their friendsbecause they have a lot of common interests and hobbies and it helps them to solve their problems, make new friends, get experience of different kinds.

 

Team 2: But on the other hand, teenagers spending too much time with their friendscan have a negative effect on their education and understanding their parents. Moreover, it can lead to conflicts with their parents.

 

T: Express your opinion as an optimist and a pessimist.


 



 

 

HO1:

 

 

II.

Reading


 

 

      " " "  
    Teenagers prefer   Young people of   The life of   Teenagers have to  
    to spend their free   different countries      
        teenagers is full of   spend a lot of time  
    time with their   have a lot in   challenges.   studying.  
    friends.   common.      
"              
                 
  The Internet helps   Teenagers aren’t   Young people   It’s a problem for  
           
      often satisfied      
    young people to   with their   enjoy going to   a teenager to find  
    communicate.     a disco.   a job.  
      appearance.      
                 
                   

 

 


Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 138 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 10). | Revision стану у реченнях. | Основна частина уроку | Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 11 (с. 19). | II. Основна частина уроку | II. Основна частина уроку | Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 24). | Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 7 (с. 29). | Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 3 (с. 31). | Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 186). |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Reading 2. Подання тексту для читання.| Основна частина уроку

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)