Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Homework

• SB ex. 2 p. 78

• WBex. 3, 4 p. 102

Учні записують домашнє завдання.

Summarizing. Підбиття підсумків уроку

• What is the topic of our lesson?

• What is the aim of our lesson?

• When is your birthday?

• When is your Mum's birthday?

Учні відповідають на запитання.

 

Оцінювання учнів

Your marks are...

Учні слухають.

 

WHEN IS YOUR BIRTHDAY?

 

Тема. When is your birthday? Коли в тебе день народження?

Мета:

Навчальна: навчити учнів писати листівку із за­прошенням на день народження, ознайомити з новим лексичним матеріалом "Numbers" та навчити визнача­ти його в мовленні, увести кількісні числівники 1-31 і формувати навички вживання їх у мовленні. Навчити вживати у мовленні структуру "When is your (her, his) birthday. It is on____ the ____ th." Організувати читання вголос із вилученням змісту.

Розвивальна: розвивати навички читання, усного мовлення, аудіювання тексту, охайного письма, логічне мислення і здатність до мовної та контекстуальної здо­гадки, слухову короткотривалу та довготривалу пам'ять, формувати вміння самостійно планувати мовленнєві та письмові дії із застосуванням нового матеріалу.

Виховна: формувати в учнів уміння мовленнєвої взаємодії з партнерами.

Обладнання: підручник, дошка, тестові картки ("Fun for starters" - Ann Robinson - Cambridge books for Cambridge Exams-2007), відео "Happy birthday", "Numbers".

Тип уроку: комбінований.

 

ХІД УРОКУ

 

I. ПОЧАТОК УРОКУ

 

Організаційна частина

Гра Мікрофон»

When is your birthday?

Учні вітають учителя та виконують його вказівки.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Актуалізація опорних знань

Перевірка домашнього завдання

Answer the questions

• What can you see in the picture?

• Where are the stars?

• How many boys and girls are on the picture?

• How many women are in the picture?

• Look on the right. What is girl wearing?

• What is boy holding?

Учні відповідають на запитання.

 

Аудіювання

Listen and colour. Listen and draw lines.

Учні слухають вказівки і розмальовують.

 

Оголошення теми й мети уроку

Перегляд відео "Numbers".

• What is the topic of our lesson?

• What is the aim of our lesson?

Учні називають за здогадкою тему уроку.

 

Listening

SB ex. 4 р. 75. Listen, read and say.

Відпрацювання нової лексики

first

second

third

Учні слухають і повторюють числівники.

 

Speaking

SB 5 p. 76. Ask and answer,

відпрацювання структури: When is __________birthday?

Учні відповідають.

 

• It is on March the second.

• It is on May the thirties.

• It is on July the third.


Дата добавления: 2015-10-16; просмотров: 70 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ | ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ | ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ПРОЕКТ | ЛЯЛЬКИ. ОДЯГ ДЛЯ ЛЯЛЬОК | II. ОСНОВНА ЧАСТИНА | II. ОСНОВНА ЧАСТИНА | II. ОСНОВНА ЧАСТИНА | II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ | УРОК 5. ОДЯГ | II. ОСНОВНА ЧАСТИНА |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА| Reading

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)