Читайте также:
|
|
Список учнів
Стрілківської школи-інтернату І-ІІІ ступенів,
які потребують соціальної допомоги
№ | Прізвище, ім’я, по батькові | Светр | Шкарпетки | Колготи | Рукавиці | Труси | Майка | Футболка |
Ріст | Розмір | Ріст | Вік | Розмір | Ріст | Ріст | ||
1 клас | ||||||||
1. | Герман Дар’я Єгорова | XL (6-8 р) | ||||||
2. | Гурин Роман Богданович | - | XL (6-8 р) | |||||
3. | Калуцька Христина Іванівна | XL (6-8 р) | ||||||
4. | Кічурка Павло Вікторович | - | XL (6-8 р) | |||||
5. | Косівчак Максим Іванович | - | XL (6-8 р) | |||||
6. | Ментус Іван Сергійович | - | XL (6-8 р) | |||||
7. | Пукій Юлія Іванівна | XL (6-8 р) | ||||||
8. | Самар Сергій Андрійович | - | XL (6-8 р) | |||||
9. | Соджак Олег Андрійович | - | XL (10-12 р) | |||||
10. | Улинець Марія Петрівна | XL (8-10 р) | ||||||
2 клас | ||||||||
11. | Бегар Микола Миколайович | - | XL (6-8 р) | |||||
12. | Бойченко Вероніка Ярославівн | XL (6-8 р) | ||||||
13. | Бойченко Катерина Ярославівн | XL (6-8 р) | ||||||
14. | Бухней Роман Миколайович | - | XL (6-8 р) | |||||
15. | Герман Микита Єгорович | - | XL (6-8 р) | |||||
16. | Дуб Сергій Миколайович | - | XL (6-8 р) | |||||
17. | Зеленяк Іван Степанович | - | XL (6-8 р) | |||||
18. | Козакова Дарина Іванівна | XL (6-8 р) | ||||||
19. | Кузик Ангеліна Вікторівна | XL (6-8 р) | ||||||
20. | Кузьо Юлія Іванівна | XL (6-8 р) | ||||||
21. | Лутчин Ліля Степанівна | XL (6-8 р) | ||||||
22. | Лучків Ярина Юріївна | XL (6-8 р) | ||||||
23. | Ніконова Надія Дмитрівна | XL (6-8 р) | ||||||
24. | Оленяк Богдан Васильович | - | XL (6-8 р) | |||||
25. | Соджак Олена Андріївна | XL (6-8 р) | ||||||
26. | Сушинський Андрій Михайлович | - | XL (6-8 р) | |||||
3 клас | ||||||||
27. | Грабович Тетяна Юріївна | 22-24 | XL (6-8 р) | |||||
28. | Гринчишин Анастасія Осипівн | 22-24 | XL (6-8 р) | |||||
29. | Димитріу Максим Іванович | 22-24 | - | XL (6-8 р) | ||||
30. | Іваницька Тетяна Михайлівна | 18-20 | XL (6-8 р) | |||||
31. | Калинич Ірина Андріївна | XL (6-8 р) | ||||||
32. | Козак Софія Олексіївна | XL (6-8 р) | ||||||
33. | Котецька Василина Ярославівн | 18-20 | XL (6-8 р) | |||||
34. | Криницька Юлія Іванівна | 22-24 | XL (6-8 р) | |||||
35. | Кузьо Дмитро Іванович | - | XL (6-8 р) | |||||
36. | Лаба Юлія Миколаївна | XL (6-8 р) | ||||||
37. | Микуляк Святослав Васильов | 22-24 | - | XL (6-8 р) | ||||
38. | Ніконова Вікторія Дмитрівна | XL (6-8 р) | ||||||
39. | Пліш Віталій Львович | 20-22 | - | XL (6-8 р) | ||||
40. | Українець Маріанна Володим. | 20-22 | XL (6-8 р) | |||||
41. | Федак Віталій Володимирович | 20-22 | - | XL (6-8 р) | ||||
42. | Федак Юрій Петрович | 20-22 | - | XL (6-8 р) | ||||
4 клас | ||||||||
43. | Антошик Василина Миколаївна | XL (6-8 р) | ||||||
44. | Галишин Віктор Орестович | XL (6-8 р) | ||||||
45. | Гасиджак Юлія Іванівна | XL (8-10 р) | ||||||
46. | Горний Андрій Миколайов. | XL (10-12 р) | ||||||
47. | Гурин Владислав Богдан. | XL (6-8 р) | ||||||
48. | Дубравська Софія Василівна | XL (10-12 р) | ||||||
49. | Калинич Надія Андріївна | XL (6-8 р) | ||||||
50. | Калька Вікторія Тарасівна | XL (8-10 р) | ||||||
51. | Косман Марія Миколаївна | XL (10-12 р) | ||||||
52. | Котецький Олександр Степанович | XL (6-8 р) | ||||||
53. | Лисюк Юрій-Юліан Юрійович | XL (8-10 р) | ||||||
54. | Лучківа Анастасія Юріївна | XL (6-8 р) | ||||||
55. | Ніконова Ірина Дмитрівна | XL (8-10 р) | ||||||
56. | Пивоварник Евеліна Роландасівна | XL (8-10 р) | ||||||
57. | Пліш Христина Богданівна | XL (6-8 р) | ||||||
58. | Подолець Олеся Євгенівна | XL (10-12 р) | ||||||
59. | Федорів Ірина Сергіївна | XL (8-10 р) | ||||||
60. | Шитець Роман Іванович | XL (6-8 р) | ||||||
61. | Шугало Софія Миколаївна | XL (10-12 р) | ||||||
62. | Яворський Іван Миколайович | XL (6-8 р) | ||||||
5 клас | ||||||||
63. | Андрущакевич Богдан Степанович | - | ||||||
64. | Димитріу Денис Іванович | - | ||||||
65. | Калинич Марія Миколаївна | |||||||
66. | Кузик Ірина Ігорівна | |||||||
67. | Курій Євген Васильович | - | ||||||
68. | Лях Василь Володимирович | - | 10 (як на 13) | |||||
69. | Малиш Василь Миколайович | - | ||||||
70. | Носа Володимир Володимир. | - | ||||||
71. | Олійник Богдан Валерійов. | - | ||||||
72. | Павлюк Михайло Іванович | - | ||||||
73. | Перуцький Сергій Миколайович | - | ||||||
74. | Пидляк Василь Віталійов. | - | ||||||
75. | Пліш Олена Богданівна | |||||||
76. | Пукій Мар’яна Іванівна | |||||||
77. | Титар Олександр Васильович | |||||||
78. | Українець Соломія Володимирівна | |||||||
79. | Улинець Юрій Петрович | - | ||||||
80. | Федоренко Яна Юріївна | |||||||
81. | Фрейдун Вікторія Іванівна | |||||||
82. | Хащівський Михайло Михайл | - | ||||||
83. | Хащівська Яна Михайлівна | |||||||
84. | Яворський Андрій Михайлов | - | ||||||
6 клас | ||||||||
85. | Бухней Микола Микол. | |||||||
86. | Бучин Уляна Романівна | |||||||
87. | Васьків Олег Васильович | |||||||
88. | Горна Михайлина Миколаївна | |||||||
89. | Гриб Олег Юрійович | |||||||
90. | Данчишак Іван Володимиров | |||||||
91. | Дребот Андріана Мих. | |||||||
92. | Заращак Василь Миколайович | |||||||
93. | Косівчак Діана Іванівна | |||||||
94. | Котецький Олег Іванович | |||||||
95. | Кощаєва Вікторія Миколаївна | |||||||
96. | Кузик Святослав Ігорович | |||||||
97. | Курій Анастасія Володим. | |||||||
98. | Лаба Рома Миколаївна | |||||||
99. | Лопушанський Володимир Михайлович | |||||||
100. | Микуляк Ангеліна Василівна | |||||||
101. | Петрівська Ефімія Степанівна | |||||||
102. | Пліш Віта Львівна | |||||||
103. | Савчак Ігор Романович | |||||||
104. | Сидоренко Дмитро Михайлович | |||||||
105. | Шах Андрій Юрійович | |||||||
106. | Шкіль Денис Миколайович | |||||||
7 клас | ||||||||
107. | Баран Назар Іванович | |||||||
108. | Борсук Тарас Андрійович | |||||||
109. | Демчишин Ірина Петрівна | 40 розмір | 40 розмір | |||||
110. | Дубей Зоряна Михайлівна | |||||||
111. | Дякунчак Віталій Іванович | |||||||
112. | Заращак Марія Миколаївна | |||||||
113. | Калька Андріана Тарасівна | |||||||
114. | Кальницька Марія Віталіївна | 37-38 | ||||||
115. | Козак Віталій Вікторович | |||||||
116. | Котецький Іван Ярославович | |||||||
117. | Кузьо Володимир Іванович | |||||||
118. | Кундик Марія Євгенівна | |||||||
119. | Лисюк Вероніка Юріївна | |||||||
120. | Пашкевич Катерина Григорів. | |||||||
121. | Перуцький Андрій Миколайов | 39-40 | ||||||
122. | Терлецький Роман Вікторович | |||||||
123. | Федорів Анна Сергіївна | 38 розмір | 38 розмір | |||||
124. | Цап Марія Степанівна | 38 розмір | 38 розмір | |||||
125. | Шуркавська Анастасія Миколаївна | |||||||
126. | Щегельський Дмитро Володимирович | |||||||
8-А клас | ||||||||
127. | Бучин Віра Романівна | |||||||
128. | Вісьтак Дмитро Романович | - | ||||||
129. | Годованець Юлія Олегівна | |||||||
130. | Даньчишин Христина Андріїв. | |||||||
131. | Дубей Вікторія Михайлівна | |||||||
132. | Зубко Ірина Дмитрівна | |||||||
133. | Калька Микола Андрійович | - | ||||||
134. | Кальницький Роман Віталійов. | - | ||||||
135. | Климончук Юлія Василівна | |||||||
136. | Лужецький Андрій Андрійович | - | ||||||
137. | Піхоцька Софія Василівна | |||||||
138. | Самар Олег Андрійович | - | ||||||
139. | Соджак Назар Андрійович | - | ||||||
140. | Фрейдун Юлія Іванівна | |||||||
141. | Чепеляк Денис Романович | - | ||||||
8-Б клас | ||||||||
142. | Богдан Богдан Миколайович | - | M | |||||
143. | Богдан Наталія Іванівна | M | ||||||
144. | Бортник Василина Анатоліївна | M | ||||||
145. | Гасиджак Яна Іванівна | L | ||||||
146. | Горний Іван Миколайович | - | M | |||||
147. | Дністрян Руслан Васильович | - | M | |||||
148. | Загричук Андріана Олегівна | L | ||||||
149. | Золощук Володимир Олександрович | - | M | |||||
150. | Карпа Микола Іванович | - | M | |||||
151. | Макар Іванна Іванівна | M | ||||||
152. | Маличкович Михайло Русланович | - | M | |||||
153. | Малиш Володимир Миколайов | - | M | |||||
154. | Онишко Іван Васильович | - | M | |||||
155. | Рогаля Марта Петрівна | M | ||||||
156. | Санжаровська Ілона Костянтинівна | M | ||||||
157. | Соболь Володимир Володимирович | - | M | |||||
9-А клас | ||||||||
158. | Білинська-Тарасович Марія Мирославівна | L | ||||||
159. | Василечко Павла Володимирович | 25-27 | - | L | ||||
160. | Димитріу Назар Іванович | 25-27 | - | L | ||||
161. | Дячук Микола Олександрович | 25-27 | - | L | ||||
162. | Загричук Оксана Олег. | L | ||||||
163. | Залога Іван-Олег Роман. | 25-27 | - | L | ||||
164. | Золощук Тереза Олекс. | L | ||||||
165. | Кирда Василина Володимирів. | L | ||||||
166. | Кравець Ірина Степан. | М | ||||||
167. | Лужецька Тетяна Василівна | L | ||||||
168. | Муц Василь Миколайович | 25-27 | - | L | ||||
169. | Павлюк Андрій Васильович | 25-27 | - | L | ||||
170. | Рурич Денис Богданович | 25-27 | - | L | ||||
171. | Титар Марія Орестівна | L | ||||||
172. | Шитець Андрій Іванович | 23-25 | - | М | ||||
173. | Шукост Олег Васильович | - | L | |||||
174. | Шуркавський Олекс. Миколайович | - | L | |||||
9-Б клас | ||||||||
175. | Антал Крістіан Васильович | L | M | M | ||||
176. | Василишин Марія Володимирівна | L | L | |||||
177. | Волянська Соломія Мар’янівна | ML | ML | |||||
178. | Герич Катерина Іванівна | ML | ML | |||||
179. | Головчак Павло Вікторович | S | M | M | ||||
180. | Лаба Мар’яна Миколаївна | L | L | |||||
181. | Логойда Катерина Миколаївна | ML | ML | |||||
182. | Марадь Михайло Петрович | L | M | M | ||||
183. | Паславська Руслана Миколаївна | L | L | |||||
184. | Пип’як Оксана Володимирівна | ML | ML | |||||
185. | Поляниця Марія Миколаївна | ML | ML | |||||
186. | Сигінь Мар’ян Степанович | L | M | S | ||||
187. | Соболь Назар Володимирович | L | M | M | ||||
188. | Столяр Михайло Іванович | L | M | M | ||||
189. | Сухар Василь Богданович | L | M | M | ||||
190. | Сухар Ігор Богданович | L | M | M | ||||
191. | Шкварок Дем’ян Михайлович | L | M | M | ||||
192. | Яворський Михайло Федорович | L | M | M | ||||
10-А клас | ||||||||
193. | Антошик Мар’яна Василівна | |||||||
194. | Годованець Назар Миколайов. | 90 см | ||||||
195. | Костишак Віталій Миколайов. | 80 см | ||||||
196. | Лимар Марія Михайлівна | |||||||
197. | Лимар Микола Олександрович | |||||||
198. | Марадь Христина Петрівна | 44 (ХL) | ||||||
199. | Нестер Марія Богданівна | |||||||
200. | Сікало Мар’яна Іванівна | МL | ||||||
201. | Терещук Наталія Михайлівна | |||||||
202. | Торчинівська Роксолана Андріївна | |||||||
203. | Федорів Марія Сергіївна | |||||||
204. | Яворський Василь Васильович | 85 см | ||||||
10-Б клас | ||||||||
205. | Андрейко Оксана Михайлівна | |||||||
206. | Голуб Олександр Олегович | |||||||
207. | Демко Олена Тарасівна | |||||||
208. | Зіменко Наталія Ігорівна | |||||||
209. | Комарницька Христина Володимирівна | |||||||
210. | Комнатовський Дмитро Ігорович | |||||||
211. | Кравець Василина Михайлівна | |||||||
212. | Лужецький Юрій Юрійович | |||||||
213. | Пісок Софія Мар’янівна | |||||||
214. | Поплавець Андріана Ярославів | |||||||
215. | Сверид Руслан Миколайович | |||||||
216. | Сидорович Олег Володимиров | |||||||
217. | Сухар Андрій Миколайович | |||||||
218. | Цекот Назарій Ігорович | |||||||
219. | Цицик Михайло Семенович | |||||||
10-В клас | ||||||||
220. | Библик Христина Миколаївна | |||||||
221. | Біян Богдан Володимирович | 80см | ||||||
222. | Галевич Ірина Вікторівна | |||||||
223. | Даньків Мар’ян Михайлович | 88 см | ||||||
224. | Дуч Мар’ян Олегович | |||||||
225. | Кудла Микола Миколайович | |||||||
226. | Кундик Юрій Ігорович | |||||||
227. | Лужецький Микола Миколайович | |||||||
228. | Маличкович Андрій Русланович | |||||||
229. | Матлак Роксолана Романівна | |||||||
230. | Музичак Мар'ян Володимиров. | |||||||
231. | Подолець Дмитро Євгенович | |||||||
232. | Фірич Мар’ян Васильович | |||||||
233. | Цоньо Тетяна Іванівна | |||||||
234. | Щербан Світлана Василівна | |||||||
235. | Яворський Роман Ігорович | |||||||
11-А клас | ||||||||
236. | Васьків Марія Петрівна | |||||||
237. | Гав’як Василина Анатоліївна | |||||||
238. | Готько Василь Вікторович | 27-29 | ||||||
239. | Гундак Дмитро Романович | |||||||
240. | Дубницький Андрій Миколай. | |||||||
241. | Калінська Роксолана Маркіянівна | 23-25 | ||||||
242. | Козак Вікторія Олекс. | |||||||
243. | Кость Діана Михайлівна | |||||||
244. | Куприч Віра Степанівна | |||||||
245. | Куцик Уляна Миколаївна | |||||||
246. | Лопушанська Оксана Вас. | |||||||
247. | Макар Леся Миколаївна | |||||||
248. | Марадь Оксана Ігорівна | |||||||
249. | Павлечко Ірина Іванівна | |||||||
250. | Пелешок Назар Степанович | |||||||
251. | Піхоцька Марія Василівна | |||||||
252. | Поляниця Марія Миколаїв. | |||||||
253. | Савчин Софія Роман. | |||||||
254. | Сушинський Сергій Мих. | |||||||
255. | Титар Юрій Олександрович | |||||||
256. | Урущак Тетяна Петрівна | |||||||
257. | Чигис Лілія Анатоліївна | |||||||
258. | Яворський Василь Васил. | |||||||
11-Б клас | ||||||||
259. | Баран Мар'ян Іванович | L | ||||||
260. | Буцик Юлія Михайлівна | S | ||||||
261. | Друляк Вікторія Василівна | S | ||||||
262. | Дякунчак Ірина Василівна | S | ||||||
263. | Ковба Михайло Володим. | L | ||||||
264. | Комарницький Андрій Васильович | XL | ||||||
265. | Кузьо Ольга Іванівна | XL | ||||||
266. | Лужецький Сергій Михайлов. | L | ||||||
267. | Лутчин Марія Михайлівна | S | ||||||
268. | Матлак Лілія Романівна | S | ||||||
269. | Роман Денис Володимирович | L | ||||||
270. | Сигінь Ростислав Дмитрович | XL | ||||||
271. | Яворський Назар Іванович | L |
Дата добавления: 2015-12-07; просмотров: 115 | Нарушение авторских прав