Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Сабақ Күні, айы___

Читайте также:
  1. B) пайыздармен, коэфициенттермен және индекстермен өлшенеді
  2. I. Жаңа сабақты түсіндіру.
  3. Ағынды суды дайындаудың ашық түрдегі қондырғылары
  4. Ағынды суды дайындаудың жабық түрдегі қондырғылары
  5. Абай қазақ қоғамының жағдайын қалай сипаттайды?
  6. Адам аурулала – қарапайымдылардың диагностикасы
  7. Азақстанның мемлекеттік тәуелсіздігінен айырылуы. Ұлт-азаттық жолындағы көтерілістер -2с.

I. Сабақтың тақырыбы: Фотондар.

ІІ. Сабақтың мақсаты:

1. Білімділік. Оқушыларға фотондар жайлы түсіндіріп, білімін тереңдету.

2. Дамытушылық. Оқушылардың білімін өткен материалмен байланыстыра отырып дамыту.

3. Тәрбиелілік. Оқушылардың білім – білік дағдыларын қалыптастыру.

ІІІ. Сабақтың көрнекілігі: Электронды оқулық, плакаттар, дидактикалық материалдар.

IV. Сабақтың түрі: Аралас сабақ.

V. Әдіс-тәсілдер: Жаңа сабақты түсіндіру.

VI. Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру кезеңі.

2.Үй тапсырмасын сұрау.

3.Жаңа сабақты түсіндіру.

4.Жаңа сабақты бекіту.

5.Сабақты қорытындылау, үйге тапсырма.

І.Үй тапсырмасын сұрау.

1. Фотоэффект дегеніміз не?

2. Фотоэффект заңдары.

3. фотоэффекттің негізгі теңдеуі.

4. Эйнштейн теңдеуі.

5. Фотоэффекттің қолданылуы.

ІІ. Жаңа сабақты түсіндіру.

Фотон дегеніміз – энергиясы h𝜈 болатын элементар бөлшек.

Масса мен энергияның байланысын өрнектейтін сол теориясының Е=mc2 формуласынан фотонның массасын табуға болады.

 

 

Импульс

 

толқындық сан

 

Импульс – векторлық шама. Фотон импульсінің бағыты жарықтың таралу бағытымен бірдей, ал жарық толқындарының таралу бағыты к толқындық вектормен сипатталады.

 

 

ІІІ.Сабақты бекіту:

Есептер шығару.

№ 6.6.2. есеп.

Бер: Е = 3,2·10-19 Дж Шешуі: ; ;

𝜆 -?

 

IV.Жеке оқушылармен жұмыс. Оқушылардың деңгейлеріне байланысты тапсырмалар беру. Дарынды балалармен жұмыс 6 – тарау. Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс.

 

Дарынды оқушылармен жұмыс Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс
     
     
     
     
     

V.Қорытынды: Оқушыларды бағалау.

VI.Үйге тапсырма: §6.6. Фотондар. 203 – есептер шығару.

 

Сабақ Күні, айы_______________

I. Сабақтың тақырыбы: Есептер шығару.

ІІ. Сабақтың мақсаты:

1. Білімділік. Әр түрлі деңгейдегі оқушыларға есеп түрлерін көрсету.

2. Дамытушылық. Есеп шығару арқылы оқушылардың ой-өрісін дамыту, кеңейту.

3. Тәрбиелілік. Оқушылардың өздері еңбектенуге тәрбиелеу.

ІІІ. Сабақтың көрнекілігі: Электронды оқулық, плакаттар, дидактикалық материалдар.

IV. Сабақтың түрі: Есеп шығару.

V. Әдіс-тәсілдер: Талдау, жеке жұмыс.

VI. Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру кезеңі.

2.Үй тапсырмасын сұрау.

3.Жаңа сабақты түсіндіру.

4.Жаңа сабақты бекіту.

5.Сабақты қорытындылау, үйге тапсырма.


Дата добавления: 2015-10-28; просмотров: 212 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Сабақ Күні, айы________________ | Сабақ Күні, айы________________ | І. Үй тапсырмасын тексеру. | Сабақ Күні, айы_______________ | Бекіту үшін есептер шығару. | I. Жаңа сабақты түсіндіру. | I. Жұмыстың барысы. | ІІ. Жаңа сабақты түсіндіру. | ІІ. Жаңа сабақты түсіндіру. | Сабақ Күні, айы_______________ |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Сабақ Күні, айы_______________| І.Үй тапсырмасын сұрау.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)