Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Writing 3. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 11 (с. 44).

Читайте также:
  1. Academic Writing IELTS preparation
  2. Answer these questions in writing
  3. Argument-led approach to writing IELTS essays
  4. AS OLD AS WRITING
  5. At-home / In-class Writing
  6. B) Your teacher will offer you one of the variants given below. Translate the sentences into English in writing.
  7. B) Your teacher will offer you one of the variants given below. Translate the sentences into English in writing.

 

Учні самостійно письмово виконують завдання вправи. По закінченні роботи двоє-троє з них ланцюжком читають складені речення. Ще два-три зошити учитель ви-бірково бере на перевірку.

 

III. Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

 

РЗ, впр. 1 (с. 22), 2, 3 (с. 23), письмово.

 

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

 

Заключна бесіда з учнями.

 

T: Was today’s lesson useful for you? What new things have you learned? What doyou think about the place of a human in an ecosystem? How do people influence the life of an ecosystem? What can we do to solve the problems of the environment in our place?


 


Урок 20

Підтема: Ласкаво просимо до заповідника«Асканія-Нова».

 

Мета: Ознайомити учнів з новою лексикою.Удосконалювати техніку читання.

Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.

 

Виховувати любов до природи та прагнення захистити і зберегти її для наступних поколінь. Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у групах(НО1), (НО2),для роботи в парах(НО3).

 

ХІД УРОКУ

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Greeting 1. Привітання.

 

T: Good morning, pupils.

 

Ps: Good morning, teacher.

 

T: It’s so nice to see you today. How are you?

 

Ps: We are fine, thank you.


 

Aim

 

 

Check on Homework

 

 

Warming up


 

2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: We are continuing speaking about the beauty of nature and the environment we livein. Today you are going to learn about a famous Ukrainian National Nature Reserve Ascania-Nova.

3. Перевірка домашнього завдання.

 

1) РЗ, впр. 1 (с. 22).

 

Учні ланцюжком читають доповнені речення вправи.

 

2) РЗ, впр. 2 (с. 23).

 

Учні ланцюжком читають визначення та дібрані до них слова.

 

3) РЗ, впр. 3 (с. 23).

 

Учні ланцюжком читають перекладені англійською речення вправи. Учитель сте-жить за правильністю відповідей.

 

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Guess the Word».

Клас поділяється на три команди. Учитель розкладає картки (НО1) на столі текстом донизу. Представник однієї з команд виходить до столу та бере одну з карток, не показуючи її учням з інших команд та не читаючи вголос, що на ній написано. Учні

з його команди мають пояснити значення слова, поданого на картці, не називаючи його. Інші команди мають відгадати це слово. Команда, яка першою відгадала, отри-мує один бал і право взяти наступну картку. Перемагає команда, яка отримає най-більше балів. Наприклад, на картці слово litter.

 

Т: Explain the meaning of the words and guess them.

 

Team 1: Paper, cans, bottles and other things that people leave on the ground or throwinto the water.

 

Team 2: Is it pollution? Team 1: No, it isn’t. Team 3: Is it litter? Team 1: Yes, it is.


 

 


HO1:   " " " "    
ecosystem   nature   litter   shortage    
        to endanger    
"            
                     
to comprise   to influence   to concern   pollution   wildlife    
"            
                     
flora   fauna   destruction   environment   to refer    
             
                       

 


Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 182 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Основна частина уроку | Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 7 (с. 29). | Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 3 (с. 31). | Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 186). | II. Основна частина уроку | Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 4b (с. 34). | Comprehension | ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ | II. Основна частина уроку | Reading 3. Подання тексту для читання. Впр. 13 (с. 49). |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Reading 1. Подання тексту для читання.| Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 3 (с. 44).

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)