Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

План-конспект уроку англійської мови у 7В класі



Козлової Аліни,група 410

План-конспект уроку англійської мови у 7В класі

Тема уроку: «Crime doesn’t pay»

Цілі уроку:

Практична:

1. Навчити учнів вживати нові ЛО у відповідях на запитання.

2. Навчити учнів одержувати інформацію з прочитаного тексту.

3. Перевірити рівень сформованості іншомовної комунікативної компетенції учнів за темою: “You’ve got a happy face”.

Освітня: Прилучати учнів до культури мови, що вивчається; розширювати їх комунікативний кругозір.

Розвиваюча: Розвивати пам'ять, увагу, мислення та мовленнєві здібності учнів.

Виховна: Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання уроку: малюнки, картки зі словами, аудіо записи.

Схематичний план уроку

1. Початок уроку. Організація класу, вітання з учнями, повідомлення практичних цілей уроку – 4хв.

2. Фонетична зарядка – 4хв

3. Подача нових ЛО – 7хв.

4. Навчання діалогічного мовлення – 7хв.

5. Навчання аудіювання – 7хв.

6. Пауза для релаксації – 4 хв.

7. Навчання читання – 7 хв.

8. Пояснення домашнього завдання – 5хв.

Хід уроку

Етап. Прийом.

Зміст роботи

Етап1.

Початок уроку. Організація класу, вітання з учнями,повідомлення практичних цілей уроку.

Прийом:

Бесіда з учнями

 

Етап 2

Фонетична зарядка

Прийом 1

Повторення слів за вчителем

Прийом 2

Переклад слів та речень.

T: Good morning, my dear pupils!

Pls: Good morning, teacher.

T: I’m glad to see you. How are you today?

Pls: We’re fine, thank you. And how are you?

T: I’m fine, thank you! Well, let’s start our lesson.

 

T: Listen to me carefully and repeat after me the words we have learned:

ugly, beautiful, body, head, arm

 

 

T: That’s good. Now translate my words as quickly as you can.

потворний, голова, красивий, рука.

Now translate the sentences into English

У цього монстра потворна голова.

У моєї сестри красиві очі.

В моєї іграшки велика голова і руки.

Well done, thank you pupils.

Етап 3.

Подача нових ЛО.

Прийом 1: Ознайомлення з назвами частин тіла за допомогою карток з їх зображенням.

 

 

Прийом 2:

Запис за вчителем нових ЛО у словники.

 

Етап 4.

Навчання діалогічного мовлення.

Прийом: Виконання письмових вправ.

 

Етап 5.

Навчання аудіювання.

Прийом 1.

Слухання коротких текстів та здогадка про яку частину тіла йдеться в тексті.

 

Етап 6.

Пауза для релаксації

Прийом 1.

Повторення вправи за вчителем.

 

 

Етап 7.

Навчання читання.

Прийом 1: Знаходження в тексті речень з новими словами, читання цих речень та переклад їх на українську мову.

 

 

Прийом 2:

Читання тексту про себе



Прийом 3:

Переклад тексту на українську мову.

Етап 8

Пояснення домашнього завдання.

Прийом: Запис домашнього завдання в зошитах.

 

Етап 9

Підсумки уроку

 

T: You know names of parts of the body. Please name them in Ukrainian.

(Учні по черзі називають частини тіла українською мовою: око, ніс, губи, руки, вухо, ноги та інші).

T: Well done, thank you. It is useful and interesting to know how to describe what’s one like, isn’t it? Let’s learn these names in English. Now I’ll give you the pictures of parts of the body. You have to watch carefully and say their names in Ukrainian. I will say their English equivalents.

Після того, як вчитель роздав малюнки, робота проводиться в такому режимі:

P1 (показує малюнок і називає частину тіла українською мовою): ніс.

T (показує картку з англійською назвою частини тіла і вимовляє): nose.

T: Now I want you to write down the new words with their transcription and translation in your vocabularies. You can see them on the blackboard.

Hand [ ] рука

Finger [ ] палець на руці

Leg [ ] нога

Foot [ ] стопа

Toe [ ] палець ноги

Eye [ ] око

Head [ ] голова.

 

T: Now open your books at the page 45. There is the exercise 5. You have to fill in the gaps, using our new words.

 

A: Has he got green eyes?

B: No, he hasn’t. He’s gotblue eyes.

 

A: Has she got brown hair?

B: No, she hasn’t. She has got blonde hair.

 

T: Now listen to me and try to guess about what part of the body I am speaking.

· It is a part of your body that helps you to see things.

· It is a part of your body where you have your hair and eyes.

· It is a part of the body that helps you to take a cup.

· It is a part of the body with the help of which we walk

An eye, a head, a hand, a leg.

 

T: I see you are tired. Let’s relax a little bit and repeat the poem which we learnt at the previous lesson. Stand up, please. Repeat it after me and tru to imitate my movements.

Hands up, Hands down,

Shake your hands

And turn around.

Hands up, Hands down,

Shake your hands

And turn around.

Hands up, Hands down,

Shake your hands

And sit down.

 

T: Now we are going to read the text. Please open your books on p.46 ex.3. Before you start reading the text, do some preparatory exercises.

T: Зараз я буду називати нові слова, що ми вивчили, а ви повинні знайти речення з цими словами в тексті, прочитати їх уголос та перекласти на українську мову.

head

P1 (читає): He put еру cap on his head.

T: Now read the text silently.

 

Now please read and translate it sentence by sentence.

 

T: Your homework for the next lesson is:

1) Learn by heart new words and make one sentences with each word.

2) Read the text expressively on the p.46 ex.3.

 

T: Today you’ve worked very well. Thank you for your work. See you next time.

 

     

 

 


Дата добавления: 2015-11-04; просмотров: 61 | Нарушение авторских прав




<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Фестиваль «Школа самоуправления» | 

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.012 сек.)