|
Актуальні питання клінічної імунології та алергології
Група № 1
1. Бережний Богдан Юрійович - 16 група;
2. Бобров Олександр Сергійович – 17 група;
3. Гордєєва Валерія Едуардівна – 19 група;
4. Літвинов Ігор Олегович – 16 група;
5. Лушпан Владислав Олексійович – 20 група;
6. Медяник Артур Миколайович – 20 група;
7. Орлова Тетяна Вікторівна – 17 група;
8. Піскарьова Анастасія Михайлівна – 16 група;
9. Український Артем Сергійович – 20 група;
10. Уманець Юлія Андріївна – 17 група;
11. Четверіков Сергій Олександрович – 17 група;
12. Швець Володимир В`ячеславович – 20 група;
13. Ющенко Марина Іванівна – 19 група.
Розклад
Дата | Час проведення |
15.09.15 | 14.25-16.50 |
22.0915 | 14.25-16.50 |
29.09.15 | 14.25-16.50 |
06.10.15 | 14.25-16.50 |
13.10.15 | 14.25-16.50 |
20.10.15 | 14.25-16.50 |
22.10.15 | 14.25-16.05 |
Актуальні питання клінічної імунології та алергології
Група № 2
1. Головач Ірина Анатоліївна – 18 група;
2. Денисенко Олена Аркадіївна – 22 група;
3. Дурноп`ян Наталія Володимирівна – 22 група;
4. Зайцева Олеся Всеволодівна – 22 група;
5. Знова В`ячеслав Андрійович – 18 група;
6. Клімашевська Оксана Юріївна – 21 група;
7. Масалова Маргарита Вікторівна - 22 група;
8. Маценко Оксана Миколаївна – 18 група;
9. Новостройна Тетяна Олександрівна – 21 група;
10. Панько Катерина Олександрівна – 21 група;
11. Походенко Ангеліна Борисівна – 21 група;
12. Семененко Юлія Євгеніївна – 21 група;
13. Семенова Дар`я Сергіївна – 18 група;
14. Ткаченко Аліна Романівна – 22 група.
Розклад
Дата | Час проведення |
03.11.15 | 14.25-16.50 |
10.1115 | 14.25-16.50 |
17.11.15 | 14.25-16.50 |
24.11.15 | 14.25-16.50 |
01.12.15 | 14.25-16.50 |
08.12.15 | 14.25-16.50 |
15.12.15 | 14.25-16.05 |
Екстремальна медицина
Група №1 (контракт)
1. Альалі Назіля – 26 група;
7. Макагонова Марина Вікторівна - 23 група;
10. Нго Лє Нгок Тоан -24 група;
Розклад
Дата | Час проведення |
02.11.15 | 14.25-16.50 |
04.11.15 | 14.25-16.50 |
05.11.15 | 14.25-16.50 |
09.11.15 | 14.25-16.50 |
11.11.15 | 14.25-16.50 |
12.11.15 | 14.25-16.50 |
16.11.15 | 14.25-16.05 |
Екстремальна медицина
Група №2 (бюджет)
1. Баштенко Тетяна Олексіївна - 22 група;
2. Войнаровська Валерія Іванівна- 20 група;
3. Воскобойников Микита Миколайович- 15 група;
4. Дербишева Катерина Іванівна- 22 група;
5. Дроздов Владислав Ігорович- 15 група;
6. Кєбашвілі Саломе Вахтангівна- 16 група;
7. Кукса Артем Олегович- 15 група;
8. Лисюк Тетяна Валентинівна- 20 група;
9. Аганцев Артем Михайлович- 19 група;
10. Прокопович Анастасія Романівна- 19 група;
11. Пудло Валентин Валерійович- 22 група;
12. Скорик Віта Сергіївна- 20 група;
13. Татаренко Ольга Олександрівна- 22 група;
14. Тертишніков Денис Романович- 22 група;
15. Фельдман Діана Аркадіївна- 15 група;
16. Червань Ірина Вікторівна- 15 група.
Розклад
Дата | Час проведення |
10.12.15 | 14.25-16.50 |
16.12.15 | 14.25-16.50 |
17.12.15 | 14.25-16.50 |
23.12.15 | 14.25-16.50 |
24.12.15 | 14.25-16.50 |
30.12.15 | 14.25-16.50 |
04.01.15 | 14.25-16.05 |
Пластична та реконструктивна хірургія
Група №1 (бюджет)
1. Бондарець Лілія Іванівна- 18 група;
2. Яценко Валерій Володимирович- 19 група.
Розклад
Дата | Час проведення |
09.09.15 | 14.25-16.50 |
10.0915 | 14.25-16.50 |
11.09.15 | 14.25-16.50 |
14.10.15 | 14.25-16.50 |
15.10.15 | 14.25-16.50 |
16.10.15 | 14.25-16.50 |
17.10.15 | 14.25-16.05 |
Пластична та реконструктивна хірургія
Група №2 (контракт)
1. Батаєва Юлія Євгеніївна- 25 група;
2. Бачук Олеся Романівна- 27 група;
3. Дюкова Дар'я Віталіївна- 25 група;
5. Конькова Дар’я Геннадіївна- 24 група;
6. Кочергіна Альона Ігорівна- 24 група;
7. Любчич Ганна Сергіївна- 25 група;
8. Петренко Ольга Володимирівна- 24 група;
9. Ром Валерія Вікторівна- 25 група;
10. Скопенко Анна Сергіївна- 24 група;
11. Трофименко Євгеній Юрійович- 25 група;
12. Фоміна Анастасія Глібівна- 26 група;
13. Харцизов Олександр Олександрович- 24 група;
14. Чугай Марія Іванівна- 26 група.
Розклад
Дата | Час проведення |
19.10.15 | 14.25-16.50 |
20.1015 | 14.25-16.50 |
21.10.15 | 14.25-16.50 |
22.10.15 | 14.25-16.50 |
23.10.15 | 14.25-16.50 |
26.10.15 | 14.25-16.05 |
Пластична та реконструктивна хірургія
Група №3 (бюджет)
2. Боброва Ельвіра Анатоліївна – 18 група;
3. Грибовод Віра Вікторівна- 16 група;
4. Дмитренко Андрій Сергійович - 20 група;
5. Дубінін Сергій Олексійович- 20 група;
6. Івченко Наталія Миколаївна- 16група;
7. Інгінова Кароліна Олександрівна- 16 група;
8. Кербаж Нізар Ріда – 18 група;
9. Левчишина Марія Вячеславівна- 16 група;
10. Лєвашова Альона Ігорівна- 16 група;
11. Литвиненко Анна Олегівна- 20 група.
12. Молчанюк Дарія Андріївна- 20 група;
13. Мусаєва Нурлана Фаігівна – 19 група;
14. Наумова Катерина Михайлівна - 18 група;
15. Переяслова Ганна Сергіївна - 19 група;
Розклад
Дата | Час проведення |
02.11.15 | 14.25-16.50 |
03.1115 | 14.25-16.50 |
04.11.15 | 14.25-16.50 |
05.11.15 | 14.25-16.50 |
06.11.15 | 14.25-16.50 |
09.11.15 | 14.25-16.05 |
Ендоскопічні технології в медицині
Група №1 (бюджет)
1. Байрамов Али Натік огли- 17 група;
2. Баранова Євгенія Володимирівна- 15 група;
3. Білоус Юлія Володимирівна- 21 група;
4. Бородіна Катерина Сергіївна- 17 група;
5. Воловик Анна Сергіївна- 21 група;
6. Гударі Альвін- 15 група;
7. Дяченко Лілія Олександрівна- 21 група;
8. Квасова Поліна Андріївна- 15 група;
9. Кирилович Олена Іванівна- 17 група;
10. Козубенко Юрій Михайлович- 17 група;
11. Ніколенко Олександра В'ячеславівна- 21 група;
12. Серебряник Олександр Юрійович- 17 група;
13. Тристан Марина Вікторівна- 17 група;
14. Шараєв Дмитро Олегович- 17 група;
15. Шевченко Андрій Олександрович- 17 група.
Розклад
Дата | Час проведення |
05.10.15 | 14.25-16.50 |
06.10.15 | 14.25-16.50 |
07.20.15 | 14.25-16.50 |
08.10.15 | 14.25-16.50 |
12.10.15 | 14.25-16.50 |
13.10.15 | 14.25-16.50 |
14.10.15 | 14.25-16.05 |
Ендоскопічні технології в медицині
Група №2
1. Барановська Віолетта Михайлівна- 25 група;
2. Беленко Марія Михайлівна- 18 група;
3. Бистрова Елеонора Віталіївна- 17 група;
4. Біленька Катерина Сергіївна- 19 група;
5. Галашова Анастасія Григорівна- 25 група;
6. Єреп Сергій Віталійович- 24 група;
7. Карпенко Руслан Анатолійович- 18 група;
8. Михайліна Анна Валеріївна- 26 група;
9. Небесна Ганна Олександрівна- 19 група;
10. Негара Яна Володимирівна- 26 група;
11. Радзевич Тетяна Анатоліївна- 18 група;
12. Сендецький Сергій Сергійович- 24 група;
13. Скибіна Ксенія Павлівна- 18 група;
14. Усіков Ігор Миколайович- 26 група;
15. Харченко Олена Юріївна- 19 група;
16. Шадріна Валентина Сергіївна- 22 група.
Розклад
Дата | Час проведення |
19.10.15 | 14.25-16.50 |
20.1015 | 14.25-16.50 |
21.10.15 | 14.25-16.50 |
22.10.15 | 14.25-16.50 |
26.10.15 | 14.25-16.50 |
27.10.15 | 14.25-16.50 |
28.10.15 | 14.25-16.05 |
Ендоскопічні технології в медицині
Група №3 (бюджет)
1. Алєксєєва Олена Сергіївна – 18 група;
2. Аллахвердієв Ельдар Алескер огли - 20 група;
3. Бардінов Денис В'ячеславович – 17 група;
4. В'юник Тетяна Вікторівна - 16 група;
5. Воронкович Анастасія Миколаївна- 19 група;
6. Гура Вікторія Валеріївна – 22 група;
7. Єршов Олександр Анатолійович – 22 група;
8. Кононенко Вероніка Сергіївна- 21 група;
9. Лавров Пилип Дмитрович- 16 група;
10. Мамуєні Емма - 21 група;
11. Москвіта Маргарита Володимирівна - 16 група;
12. Мосалова Аліна Федорівна – 22 група;
13. Нестеренко Антон Сергійович – 15 група;
14. Помазан Анастасія Сергіївна – 18 група;
15. Пономаренко Тетяна Василівна- 20 група;
16. Попова Тетяна Олегівна – 15 група;
17. Рускова Катерина Вікторівна – 15 група;
18. Осмоловська Аліна Ростиславівна- 16 група;
19. Острополець Анна Сергіївна- 16 група.
Розклад
Дата | Час проведення |
02.11.15 | 14.25-16.50 |
03.11.15 | 14.25-16.50 |
04.11.15 | 14.25-16.50 |
05.11.15 | 14.25-16.50 |
09.11.15 | 14.25-16.50 |
10.11.15 | 14.25-16.50 |
11.11.15 | 14.25-16.05 |
Ендоскопічні технології в медицині
Група №4 (контракт)
1. Аббас-Заде Масма Вагіф- Кизи- 24 група;
2. Алієва Мадіна Ісретівна- 27 група;
3. Башмакова Анастасія Олександрівна- 27 група;
4. Бистрова Марія Олександрівна- 27 група;
5. Дакалов Дмитро Сергійович- 24 група;
6. Еллазова Айнур Орудж кизи- 27 група;
7. Єрохіна Яна Вікторівна- 27 група;
8. Закієв Асаф- 27 група;
9. Інайзан Люай Мухаммед- 27 група;
10. Лай Хань Фі- 24 група;
11. Лапченко Юлія Олександрівна- 27 група;
12. Плужникова Ольга Валеріївна- 27 група;
13. Полозов Станіслав Дмитрович- 24 група;
14. Попадинець Михайло Іванович- 27 група;
15. Реміняк Юлія Костянтинівна- 24 група;
16. Сущенко Марія Сергіївна- 27 група;
17. Хацько Олександр Юрійович- 24 група.
Розклад
Дата | Час проведення |
16.11.15 | 14.25-16.50 |
17.11.15 | 14.25-16.50 |
18.11.15 | 14.25-16.50 |
19.11.15 | 14.25-16.50 |
23.11.15 | 14.25-16.50 |
24.11.15 | 14.25-16.50 |
25.11.15 | 14.25-16.05 |
Ендоскопічні технології в медицині
Група №5 (контракт)
1. Байч Вікторія Дмитрівна- 23 група;
2. Базилевська Дар'я Володимирівна- 25 група;
3. Бакшеєв Андрій Олексійович- 23 група;
4. Горова Ірина Петрівна- 23 група;
5. Давіденко Даніїл Анатолійович- 26 група;
6. Жердєв Андрій Андрійович- 25 група;
7. Золотарьова Анна Сергіївна- 23 група;
8. Касьян Тетяна Олександрівна- 25 група;
9. Куліков Сергій Ігорович- 25 група;
10. Лисенко Регіна Андріївна- 26 група;
11. Марабян Діана Романівна- 26 група;
12. Марабян Соня Артурівна- 26 група;
13. Нго Мінь Чі- 26 група;
14. Свинаренко Анастасія Андріївна- 26 група;
15. Смірнова Ольга Михайлівна- 25 група;
16. Сокольцова Ельміра Рафігівна- 23 група;
17. Тємнікова Ганна Владиславівна- 26 група;
18. Циганкова Катерина Олександрівна- 23 група;
19. Цьомах Сергій Степанович - 23 група.
Розклад
Дата | Час проведення |
30.11.15 | 14.25-16.50 |
01.12.15 | 14.25-16.50 |
02.12.15 | 14.25-16.50 |
03.12.15 | 14.25-16.50 |
07.12.15 | 14.25-16.50 |
08.12.15 | 14.25-16.50 |
09.12.15 | 14.25-16.05 |
Дата добавления: 2015-10-21; просмотров: 35 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая лекция | | | следующая лекция ==> |
По информации Пермского центра по гидрометеорологии и мониторингу окружающей среды утром и днем 10 августа 2015 года местами по востоку Пермского края ожидается очень сильный дождь. | | | Открытого первенства огбоу ДОД сдюшор № 6 по лёгкой атлетике |