|
Календар ЧЕМПІОНАТУ району з футболу
-2015 року
ПЕРША ЛІГА (І – коло)
НАЗВИ КОМАНД | |||||||
1. | ФК «СЛУЧ» с. Колки | 6. | ФК «ОРІОН» с. Будимля | ||||
2. | ФК «ГОРИНЬ» м. Дубровиця | 7. | ФК «СЕЛЕЦЬ» с. Селець | ||||
3. | ФК «ПЕРЕБРОДИ» с. Переброди | 8. | ФК «СОКІЛ» с. Осова | ||||
4. | ФК «СЛУЧ» с. Бережки | 9. | ФК «СТАРТ» с. Орв’яниця | ||||
5. | ФК «ПОРУБКА» с. Порубка | 10. | ФК «АУРУМ» с. Золоте | ||||
№ | Назва команди | Резул-ьтат | Назва команди | Дата, час. | Судді | ||
1– тур 03.05.(Нед.) | |||||||
ОРІОН |
| ПОРУБКА | Нед. 16:00 год. | ||||
СЕЛЕЦЬ |
| БЕРЕЖКИ | Нед. 16:00 год. | ||||
СОКІЛ |
| ПЕРЕБРОДИ | Нед. 16:00 год. | ||||
СТАРТ |
| ГОРИНЬ | Нед. 16:00 год. | ||||
КОЛКИ |
| АУРУМ | Нед. 16:00 год. | ||||
2 – тур 10.05. (Нед.) | |||||||
АУРУМ | ОРІОН | Нед. 16:00 год. | |||||
ПОРУБКА | СЕЛЕЦЬ | Суб.16:00 год. | |||||
БЕРЕЖКИ | СОКІЛ | Нед. 16:00 год. | |||||
ПЕРЕБРОДИ | СТАРТ | Нед. 16:00 год. | |||||
ГОРИНЬ | КОЛКИ | Нед. 16:00 год. | |||||
3 – тур 17.05. (Нед.) | |||||||
СЕЛЕЦЬ | ОРІОН | Нед. 16:00 год. | |||||
СОКІЛ | ПОРУБКА | Нед. 16:00 год. | |||||
СТАРТ | БЕРЕЖКИ | Нед. 16:00 год. | |||||
КОЛКИ | ПЕРЕБРОДИ | Нед. 16:00 год. | |||||
ГОРИНЬ | АУРУМ | Нед. 16:00 год. | |||||
4 – тур 24.05. (Нед.) | |||||||
АУРУМ | СЕЛЕЦЬ | Нед. 16:00 год. | |||||
ОРІОН | СОКІЛ | Нед. 16:00 год. | |||||
ПОРУБКА | СТАРТ | Нед. 16:00 год. | |||||
БЕРЕЖКИ | КОЛКИ | Нед. 16:00 год. | |||||
ПЕРЕБРОДИ | ГОРИНЬ | Нед. 16:00 год. | |||||
5 – тур 31.05. (Нед.) | |||||||
СОКІЛ | СЕЛЕЦЬ | Нед. 16:00 год. | |||||
СТАРТ | ОРІОН | Нед. 16:00 год. | |||||
КОЛКИ | ПОРУБКА | Нед. 16:00 год. | |||||
ГОРИНЬ | БЕРЕЖКИ | Нед. 16:00 год. | |||||
ПЕРЕБРОДИ | АУРУМ | Нед. 16:00 год. | |||||
6 – тур 07.06. (Нед.) | |||||||
АУРУМ | СОКІЛ | Нед. 16:00 год. | |||||
СЕЛЕЦЬ | СТАРТ | Нед. 16:00 год. | |||||
ОРІОН | КОЛКИ | Нед. 16:00 год. | |||||
ПОРУБКА | ГОРИНЬ | Нед. 16:00 год. | |||||
БЕРЕЖКИ | ПЕРЕБРОДИ | Нед. 16:00 год. | |||||
7 – тур 14.06.(Нед.) | |||||||
СТАРТ | СОКІЛ | Нед. 16:00 год. | |||||
КОЛКИ | СЕЛЕЦЬ | Нед. 16:00 год. | |||||
ГОРИНЬ | ОРІОН | Нед. 16:00 год. | |||||
ПЕРЕБРОДИ | ПОРУБКА | Нед. 16:00 год. | |||||
БЕРЕЖКИ | АУРУМ | Нед. 16:00 год. | |||||
8 – тур 21.06.(Нед.) | |||||||
АУРУМ | СТАРТ | Нед. 16:00 год. | |||||
СОКІЛ | КОЛКИ | Нед. 16:00 год. | |||||
СЕЛЕЦЬ | ГОРИНЬ | Нед. 16:00 год. | |||||
ОРІОН | ПЕРЕБРОДИ | Нед. 16:00 год. | |||||
ПОРУБКА | БЕРЕЖКИ | Нед. 16:00 год. | |||||
9 – тур 28.06.(Нед.) | |||||||
КОЛКИ | СТАРТ | Нед. 16:00 год. | |||||
ГОРИНЬ | СОКІЛ | Нед. 16:00 год. | |||||
ПЕРЕБРОДИ | СЕЛЕЦЬ | Нед. 16:00 год. | |||||
БЕРЕЖКИ | ОРІОН | Нед. 16:00 год. | |||||
ПОРУБКА | АУРУМ | Нед. 16:00 год. | |||||
УВАГА: Можливі зміни та доповнення, щодо дати та часу проведення матчів.
РАЙОНА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ
Дата добавления: 2015-09-29; просмотров: 28 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая лекция | | | следующая лекция ==> |
Улгту | | | Чемпионат мира по футболу 2014 |