Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Гігієнга одягу та взуття



Гігієнга одягу та взуття

Мета: навчати учнів пояснювати, чому важливо мати охайний вигляд, дотримувати правил гігієни; формувати навички догляду за одягом і взуттям, обирання їх відповідно до погоди; виховувати дисциплінованість, прагнення зберегти своє здоров’я.

Хід уроку

I. Організаційний момент

II. Актуалізація опорних знань

Гра «Вільний мікрофон»

— Що таке активний відпочинок?

— Розкажіть про свій активний відпочинок.

— Які переваги має активний відпочинок?

— Яких правил безпеки під час активного відпочинку слід дотримувати? Чому?

— Які ви знаєте види спорту, що потребують застосування засобів захисту від травмування?

III. Повідомлення теми і мети уроку

— Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся, яке значення для здоров’я має охайність та особиста гігієна.

IV. Вивчення нового матеріалу

1. Робота за підручником (с. 33–37)

Читання статті «Охайність та особиста гігієна. Догляд за одягом і взуттям».

— Чи не забули ви сьогодні вмитися, причесатися, почистити одяг і взуття?

— Чи всі ґудзики на місці? Перевірте, чи маєте ви носову хустинку, гребінець.

— Як виглядає і почувається охайна людина?

— Про що свідчить охайність людини?

— Доведіть, що від чистоти одягу і взуття залежить здоров’я.

— Поясніть, як слід добирати речі.

— Доведіть, що для різних видів діяльності потрібний різний одяг і взуття.

— Назвіть правила догляду за одягом.

— Які правила догляду за взуттям ви запам’ятали?

Запам’ятай! Учись самостійно доглядати за своїм одягом і взуттям.

2. Фізкультхвилинка

V. Узагальнення й систематизація знань

1. Продовження роботи за підручником (с. 33–36)

1) Робота за малюнками.

— Розгляньте малюнки на с. 33. Які правила особистої гігієни виконують діти?

— Розгляньте малюнки на с. 33. Для яких видів діяльності призначений цей одяг?

— Розгляньте малюнки на с. 35–36. Які правила догляду за одягом і взуттям виконують діти?

2) Робота над прислів’ями.

· На неохайній людині всяка одежа погана.

· Бережи одяг, поки новий, а здоров’я — поки молодий.

3) Робота над загадками.

· Як дивлюся я у нього,

Бачу там себе самого. (Дзеркало)

· Лежу в кишені і чекаю

Рев, бруднуль і плаксія.

Витру їм потоки сліз.

Не забуду і про ніс. (Носовичок)

· Наче їжачок на вигляд.

Та не просить їсти.

По одягу пробіжить —

Стане одяг чистий. (Щітка)

4) Робота в групах.

— Обговоріть, як слід доглядати за своїм одягом і взуттям.



Запам’ятайте! Взуття має бути зручним і підходити за розміром.

5) Робота за малюнками.

— Розгляньте малюнки. Хто з дітей неправильно вдягнений для катання на ковзанах і занять у спортзалі?

2. Робота в парах

— Розкажіть одне одному про ваш улюблений одяг.

3. Фронтальна бесіда

— Чим вкрите наше тіло?

— Які ознаки має шкіра? Якою є її будова?

— Як одяг допомагає зберегти шкіру здоровою?

— Який одяг ми вдягаємо на ніч?

— Як називають одяг для уроків фізичної культури?

— Чому потрібно перевдягатися після школи?

— Які предмети верхнього одягу ви знаєте?

Запам’ятайте! Чистий одяг допомагає зберегти шкіру здоровою.

VІ. Підбиття підсумків. Рефлексія

Бесіда

— Чому важливо мати охайний вигляд?

— Яких правил особистої гігієни слід дотримувати?

— Як доглядати за одягом?

— Як доглядати за взуттям?

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»
© ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2014

Джерела

1. Володарська М. О., Основи здоров’я. 3 клас (за підручником О. В. Гнатюк). / М. О. Володарська, І. І. Димченко. — Х.: Вид. група «Основа», 2014. — 78, [2] с. — (Серія «Початкова школа. Мій конспект»)

2. Періодичні видання ВГ «Основа» «Зростаємо разом».


Дата добавления: 2015-08-29; просмотров: 38 | Нарушение авторских прав




<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Людоедство по технологии «Крысиный король» | начальник інженерної служби в/ч А-61217

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.008 сек.)