|
Календар ПЕРШОСТІ району з футболу
- 2015 року
ДРУГА ЛІГА (І – коло)
НАЗВИ КОМАНД | |||||||
1. | ФК «ЮНІСТЬ» с. Залужжя | 6. | ФК «ФАВОРИТ» с. Удрицьк | ||||
2. | ФК «ЛІСОВОД» Дубровицький ДЛГ | 7. | ФК «БЕРЕСТЯ» с. Берестя | ||||
3. | ФК «КОРДОН» с. Городище | 8. | ФК «МИСЬКО» с. Людинь | ||||
4. | ФК «ОЛІМПІЯ» с.Миляч | 9. | ФК «ЛЮТИНСЬК» с. Лютинськ | ||||
5. | ФК «БУДІВЕЛЬНИК» с. Сварицевичі | 10. | ФК «БУРШТИН» с. Нивецьк | ||||
№ | Назва команди | Резу-льтат | Назва команди | Дата, час. | Судді | ||
1– тур - 03.05((Нед.) | |||||||
ФАВОРИТ | - | БУДІВЕЛЬНИК | Нед. 16:00 год. | ||||
БЕРЕСТЯ | - | ОЛІМПІЯ | Нед. 14:00 год. | Мельник В.В. | |||
МИСЬКО | - | КОРДОН | Нед. 13:00 год. | Сидоришиин М. О. | |||
ЛЮТИНСЬК | - | ЛІСОВОД | Нед. 16:00 год. | ||||
ЮНІСТЬ | - | БУРШТИН | Нед. 16:00 год. | ||||
2 – тур - 10.05. (Нед.) | |||||||
БУРШТИН | - | ФАВОРИТ | Нед. 16:00 год. | ||||
БУДІВЕЛЬНИК | - | БЕРЕСТЯ | Нед. 16:00 год. | ||||
ОЛІМПІЯ | - | МИСЬКО | Нед. 16:00 год. | ||||
КОРДОН | - | ЛЮТИНСЬК | Нед. 16:00 год. | ||||
ЛІСОВОД | - | ЮНІСТЬ | Нед. 16:00 год. | ||||
3 – тур - 17.05. (Нед.) | |||||||
БЕРЕСТЯ | - | ФАВОРИТ | Нед. 16:00 год. | ||||
МИСЬКО | - | БУДІВЕЛЬНИК | Нед. 16:00 год. | ||||
ЛЮТИНСЬК | - | ОЛІМПІЯ | Нед. 16:00 год. | ||||
ЮНІСТЬ | - | КОРДОН | Нед. 16:00 год. | ||||
ЛІСОВОД | - | БУРШТИН | Нед. 16:00 год. | ||||
4 – тур - 24.05. (Нед.) | |||||||
БУРШТИН | - | БЕРЕСТЯ | Нед. 16:00 год. | ||||
ФАВОРИТ | - | МИСЬКО | Нед. 16:00 год. | ||||
БУДІВЕЛЬНИК | - | ЛЮТИНСЬК | Нед. 16:00 год. | ||||
ОЛІМПІЯ | - | ЮНІСТЬ | Нед. 16:00 год. | ||||
КОРДОН | - | ЛІСОВОД | Нед. 16:00 год. | ||||
5 – тур - 31.05. (Нед.) | |||||||
МИСЬКО | - | БЕРЕСТЯ | Нед. 16:00 год. | ||||
ЛЮТИНСЬК | - | ФАВОРИТ | Нед. 16:00 год. | ||||
ЮНІСТЬ | - | БУДІВЕЛЬНИК | Нед. 16:00 год. | ||||
ЛІСОВОД | - | ОЛІМПІЯ | Нед. 16:00 год. | ||||
КОРДОН | - | БУРШТИН | Нед. 16:00 год. | ||||
6 – тур - 07.06. (Нед.) | |||||||
БУРШТИН | - | МИСЬКО | Нед. 16:00 год. | ||||
БЕРЕСТЯ | - | ЛЮТИНСЬК | Нед. 16:00 год. | ||||
ФАВОРИТ | - | ЮНІСТЬ | Нед. 16:00 год. | ||||
БУДІВЕЛЬНИК | - | ЛІСОВОД | Нед. 16:00 год. | ||||
ОЛІМПІЯ | - | КОРДОН | Нед. 16:00 год. | ||||
7 – тур - 14.06. (Нед.) | |||||||
ЛЮТИНСЬК | - | МИСЬКО | Нед. 16:00 год. | ||||
ЮНІСТЬ | - | БЕРЕСТЯ | Нед. 16:00 год. | ||||
ЛІСОВОД | - | ФАВОРИТ | Нед. 16:00 год. | ||||
КОРДОН | - | БУДІВЕЛЬНИК | Нед. 16:00 год. | ||||
ОЛІМПІЯ | - | БУРШТИН | Нед. 16:00 год. | ||||
8 – тур - 21.06. (Нед.) | |||||||
БУРШТИН | - | ЛЮТИНСЬК | Нед. 16:00 год. | ||||
МИСЬКО | - | ЮНІСТЬ | Нед. 16:00 год. | ||||
БЕРЕСТЯ | - | ЛІСОВОД | Нед. 16:00 год. | ||||
ФАВОРИТ | - | КОРДОН | Нед. 16:00 год. | ||||
БУДІВЕЛЬНИК | - | ОЛІМПІЯ | Нед. 16:00 год. | ||||
9 – тур - 28.06. (Нед.) | |||||||
ЮНІСТЬ | - | ЛЮТИНСЬК | Нед. 16:00 год. | ||||
ЛІСОВОД | - | МИСЬКО | Нед. 16:00 год. | ||||
КОРДОН | - | БЕРЕСТЯ | Нед. 16:00 год. | ||||
ОЛІМПІЯ | - | ФАВОРИТ | Нед. 16:00 год. | ||||
БУДІВЕЛЬНИК | - | БУРШТИН | Нед. 16:00 год. | ||||
УВАГА: Можливі зміни та доповнення, щодо дати та часу проведення матчів.
ФК «ЛІСОВОД» Дубровицький ДЛГ - домашні ігри приймає на стадіоні с. Бережниця
РАЙОНА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ
Дата добавления: 2015-09-29; просмотров: 44 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая лекция | | | следующая лекция ==> |
| |