Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Тема: Хроматичні та ахроматичні кольори. Збагачення палітри відтінків. Виконання композицій «Котик мій сіренький», використовуючи ахроматичні кольори.



Конспект уроку.

Тема: Хроматичні та ахроматичні кольори. Збагачення палітри відтінків. Виконання композицій «Котик мій сіренький», використовуючи ахроматичні кольори.

Мета: Ознайомлення з поняттями хроматичні та ахроматичні кольори, вдосконалення навичок, змішування кольорів, уміння зображувати тварин. Розвивати уяву, фантазію, мислення, кольоророзрізнення і виховувати естетичний смак.

Обладнання: Фарби, папір, пензлики.

Хід уроку

1. Організація класу.

2. Повідомлення теми і завдань.

Дорогі діти, сьогодні на уроці ми з вами познайомимося з поняттями хроматичних та ахроматичних кольорів, також нас очікує цікаве змішування кольорів, і найголовніше ми будемо вчитися малювати тваринок, а саме котика. І тому тема нашого уроку звучить так: «Котик мій сіренький». Коти, кішки, кошенята-всі ці милі пухнасті тваринки радують нас з Вами. А скажіть будь ласка в кого із вас вдома є котики? (Відповіді дітей). Зараз хочу вам покати деякі роботи діток, які також малювали своїх домашніх улюбленців. Зокрема такі:

3. Мотивація.

Діти, хочу вас довести до відома, що ті роботи які ви сьогодні виконаєте, будуть представлені на виставці.

4. Актуалізація опорних знань.

Сьогодні ми з вами спробуємо малювати ахроматичними кольорами, тобто лише чорним та білим, але при цьому ми зможемо їх змішувати. Використовувати інші кольори неможна, адже це будуть вже не ахроматичні кольори. А на наступному уроці ми зможемо використовувати хроматичні кольори, тобто всі кольори веселки та інші. Зараз я хочу показати вам, наприклад, як потрібно малювати котика, після чого ви візьмете в руки пензлики і також почнете малювати, але нагадую використовуємо лише чорний та білий кольори.

Почнаємо малюнок з нанесення колу для голови, і додаємо трохи нижче ще один круг для тулуба, вже трохи більшого розміру. Потім малюємо ще одне коло в самому низу малюнка. Щоб відразу було видно, що це малюнок кота, потрібно намалювати дві лінії передніх лап.

 

 

Щоб нам не "заплутатися" на цьому кроці, спочатку намалюємо контури лапок, а після і вушка кота. Це зовсім нескладно, і тепер ви бачите, що залишилося лише намалювати лінію спини і можна сказати, що малюнок кота "проявився".

Намалюємо невелику окружність для мордочки кота і продовжимо лінію контуру спини, провівши її до задньої лапи.

Тепер залишається тільки намалювати контури передніх лап, і перейдемо до наступного кроку малюнка кота.



Тепер нам залишається лише в деталях намалювати мордочку кота. Намалюємо нижній овал і дві симетричні дуги для очей. А також намалюємо всередині контуру мордочки кота рот і ніс, можна у вигляді букви "Х".

Тепер, коли ми майже закінчили малювати кота, додаємо ще кілька деталей. Зовсім нескладно намалювати ще дві "дуги" для очей, тільки тепер вже в дзеркальному відображенні. Від очей проводимо дві лінії носа кота, і залишається лише намалювати кігті на лапках.

Далі ви повинні будете розфарбувати свій малюнок ахроматичними кольорами. І на цьому закінчите роботу, після чого ми виставимо її на виставку.

5. Практична робота.

Діти виконують роботу.

6. Підсумок уроку.

Вчитель перевіряє роботи, разом із дітьми організовують виставку із малюнків у класі.

 


Дата добавления: 2015-10-21; просмотров: 158 | Нарушение авторских прав




<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Семейное положение: не замужем | Глава 1. Теоретические основы системы подбора и отбора персонала

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)