|
Після розрахунків було виведено таку квоту для кожного структурного підрозділу Університету:
Підрозділ | Кількість студентів | Квота | |
Військовий інститут | |||
Географічний факультет | |||
Коледж геологорозвідувальних технологій | |||
Економічний факультет | |||
Інститут біології | |||
Інститут високих технологій | |||
Інститут геології | |||
Інститут журналістики | |||
Інститут міжнародних відносин | |||
Інститут філології | |||
Інстиут післядипломної освіти | |||
Історичний факультет | |||
Механіко-математичний факультет | |||
Оптико-механічний коледж | |||
Факультет інформаційних технологій | |||
Факультет кібернетики | |||
Факультет психології | |||
Факультет радіоелектроніки і комп’ютерних систем | |||
Факультет соціології | |||
Фізичний факультет | |||
Філосовський факультет | |||
Хімічний факультет | |||
Юридичний факультет |
Обрані представники від факультетів, які голосували за окремі кандидатури:
Хімічний факультет | Кількість голосів | |
1. | Демчук Олександр Петрович | |
2. | Шевченко Анна Володимирівна, 3 курс | |
3. | Федорець Аліна Дмитрівна, 3 курс | |
4. | Штефан Марія Миколаївна, 3 курс | |
5. | Гайдай Дарʼя Сергіївна, 2 курс | |
6. | Пивоваров Всеволод Володимирович, 2 курс | |
7. | Магеровська Світлана Петрівна, 3 курс | |
8. | Тесленко Дмитро Олегович, 3 курс | |
9. | Лєбєдєва Олена Анатоліївна, 4 курс | |
10. | Агарков Владислав Григорович, 3 курс | |
11. | Оцалюк Олександр Миколайович, 2 курс |
Інститут філології | Кількість голосів | |
1. | Фея Марія Вікторівна, 4 курс | |
2. | Кікоть Анастасія Костянтинівна, 2курс | |
3. | Адаменко Олександра Юріївна, 3курс | |
4. | Длугач Дмитро Олександрович, 4 курс | |
5. | Кожевнікова Роксолана Юріївна, 4 курс | |
6. | Зубков Даніїл Євгенович, 4 курс | |
7. | Гончарова Анастасія Олександрівна, 4 курс | |
8. | Туряниця Михайло Михайлович, 4 курс | |
9. | Тулаєв Андрій Сергійович, 4 курс | |
10. | Анісімов Андрій Михайлович, 4 курс | |
11. | Воронова Ніка Олексіївна, 4 курс | |
12. | Крук Іванна Ігорівна, 4 курс | |
13. | Новікова Євгенія Віталіївна, 3курс | |
14. | Шкневська Ганна Костянтинівна, 4 курс | |
15. | Лавренчук Марина Анатоліївна, 4 курс | |
16. | Терзі Олена Вікторівна, 4 курс | |
17. | Лугова Анастасія Олексіївна, 4 курс | |
18. | Буслова Валерія Юріївна, 4 курс | |
19. | Попович Галина Іванівна, 4 курс | |
20. | Павловський Олександр Володимирович, 3курс | |
21. | Сапожник Юлія Іванівна, 4 курс | |
22. | Власюк Анастасія Юріївна, 4 курс | |
23. | Подройко Вікторія Юріївна, 4 курс | |
24. | Мартич Олександр Олександрович, 3курс | |
25. | Довгій Олександра Юріївна, 3курс | |
26. | Лещинська дар'я андріївна, 4 курс | |
27. | Нагорна Наталія Олегівна, 4 курс | |
28. | Давидовська Надія Володимирівна, 3курс | |
29. | Лінник Лариса Анатоліївна, 3курс | |
30. | Маркович Ольга Владиславівна, 4 курс | |
31. | Сюсюрченко Марта Андрійвна, 3курс | |
32. | Тараненко Лілія Олександрівна, 3курс | |
33. | Чумак Юлія Ігорівна, 3курс | |
34. | Снітковська Катеріна, 4 курс | |
35. | Галатенко Дарина Андріївна, 4 курс | |
36. | Прокопенко Олександра Євгенівна, 3курс | |
37. | Марущак Оксана Іванівна, 3курс | |
38. | Шацило Дар'я Олександрівна, 4 курс | |
39. | Шевченко Анастасія Михайлівна, 4 курс | |
40. | Філатова Лада Володимирівна, 2курс | |
41. | Мошнягул Аліна Сергіївна, 3курс | |
42. | Межуєва Вікторія Геннадіївна, 3курс | |
43. | Шавук Мирослава Валеріївна, 3курс | |
44. | Дросенко Катерина Юріївна, 3курс | |
45. | Мельник Євген Юрійович, 2курс | |
46. | Слота Інна Ігорівна, 2курс | |
47. | Шавирова Ольга Олегівна, 3курс | |
48. | Вільчинська Яна Станіславівна, 3курс | |
49. | Головакіна Ольга Ігорівна, 4 курс | |
50. | Дерзська Олеся Олегівна, 1курс | |
51. | Байковська Вікторія Аркадіївна, 3курс | |
52. | Гордійчук Марта Ігорівна, 3курс | |
53. | Богданова Анастасія Сергіївна, 3курс | |
54. | Ампілогова Дар'я Русланівна, 3курс | |
55. | Бараннікова Валерія Володимирівна, 3курс | |
56. | Євтушенко Елла Юхимівна, 2курс | |
57. | Корнілова Анастасія Сергіївна, 2курс | |
58. | Ткачук Богдана Сергіївна, 2курс | |
59. | Москаленко Ірина Володимирівна, 2курс | |
60. | Шкурат Наталія Олександрівна, 2курс | |
61. | Дайнека Іванна Михайлівна, 1курс | |
62. | Дрешпан Каріна Юріївна, 3курс | |
63. | Антонова Ольга Валеріївна, 3курс | |
64. | Куріна Ірина Анатоліївна, 2курс | |
65. | Байрамов Ігор Камандар-Огли, 2курс | |
66. | Герман Артем Юрійович, 1курс | |
67. | Завгородня Ірина Іванівна, 1курс | |
68. | Кулєш Вікторія Ігорівна, 2курс | |
69. | Пономаренко Анастасія Миколаївна, 1курс | |
70. | Войтенко Тетяна Олександрівна, 2курс | |
71. | Супрун Богдан Віталійович, 1курс |
Оптико-механічний коледж | Кількість голосів | |
1. | Ющенко Олександр, 4 курс | |
2. | Мельник Тетяна, 3 курс | |
3. | Совач Євген, 2 курс | |
4. | Туренко Анна, 3 курс | |
5. | Древаль Каріна, 2 курс | |
6. | Колесник Олена, 2 курс | |
7. | Литвинова Катерина, 3 курс | |
8. | Кобчук Марина, 2 курс | |
9. | Назаренко Софія, 2 курс | |
10. | Нікітін Антон, 4 курс | |
11. | Железова Тетяна, 4 курс | |
12. | Юрченко Софія, 2 курс |
Юридичний факультет | Кількість голосів | |
1. | Марченко Дмитро Олександрович, 4 курс | |
2. | Мележик Артур Леонідович, 4 курс | |
3. | Іваницький Антон В’ячеславович, 3 курс | |
4. | Мельник Олександр Володимирович, 6 курс | |
5. | Комзюк Віктор Леонідович, 6 курс | |
6. | Мельнік Дмитро Володимирович, 4 курс | |
7. | Михайленко Дарина Русланівна, 4 курс | |
8. | Никитенко Тетяна Станіславівна, 3 курс | |
9. | Тарнопольський Дмитро Русланович, 4 курс | |
10. | Петровська Марія Петрівна, 6 курс | |
11. | Куришко Катерина Віталіївна, 2 курс | |
12. | Литвин Марина Олександрівна, 3 курс | |
13. | Машталер Олеся Ігорівна, 5 курс | |
14. | Михайлюк Юлія Олегівна, 5 курс | |
15. | Ніконорова Ольга Костянтинівна, 4 курс | |
16. | Пилипчук Оксана Петрівна, 3 курс | |
17. | Потернак Віктор Вікторович, 5 курс | |
18. | Старченко Артур Володимирович, 3 курс | |
19. | Харитонов Артур Олександрович, 3 курс | |
20. | Болгара Анастасія Сергіївна, 3 курс | |
21. | Герасимчук Єлизавета Андріївна, 3 курс | |
22. | Дмитрук Олена Сергіївна, 3 курс | |
23. | Клочок Вікторія Валеріївна, 3 курс | |
24. | Лаган Ярослава Юліївна, 4 курс | |
25. | Наконечний Денис Володимирович, 5 курс | |
26. | Паладієва Яна Валентинівна, 2 курс | |
27. | Чапля Марія Тарасівна, 3 курс | |
28. | Деркач Христина Іванівна, 3 курс | |
29. | Жовтяк Лідія Євгенівна, 5 курс | |
30. | Журавель Олександр Миколайович, 4 курс | |
31. | Каргіна Ольга Сергіївна, 3 курс | |
32. | Клименко Анна Олександрівна, 2 курс | |
33. | Лотош Ксенія Ігорівна, 4 курс | |
34. | Соленова Анастасія Миколаївна, 3 курс | |
35. | Хоменко Ольга Василівна, 2 курс магістратури | |
36. | Лутчин Уляна Андріївна, 3 курс | |
37. | Мороз Вікторія Юріївна, 2 курс | |
38. | Покотило Діана Віталіївна, 2 курс | |
39. | Попадюха Світлана Володимирівна, 2 курс | |
40. | Рибак Олександра Олександрівна, 6 курс | |
41. | Сакал Валерія Віталіївна, 2 курс | |
42. | Скрипник Ольга Андріївна, 2 курс | |
43. | Цуркан Ольга Михайлівна, 3 курс | |
44. | Шакотько Євгеній Геннадійович, 4 курс | |
45. | Артемович Іванна Іванівна, 2 курс | |
46. | Дятленко Вероніка Олегівна, 4 курс | |
47. | Островська Аліса Олександрівна, 5 курс | |
48. | Перов Дмитро Анатолійович, 2 курс | |
49. | Порохня Діана Валеріївна, 2 курс | |
50. | Рудь Ганна Ігорівна, 5 курс | |
51. | Скорич Олена Олегівна, 6 курс | |
52. | Товмач Анна Сергіївна, 5 курс | |
53. | Тютюнник Олександра Сергіївна, 2 курс с | |
54. | Брацук Анастасія Максимівна, 2 курс | |
55. | Володіна Тамара Сергіївна, 2 курс | |
56. | Ербелідзе Алла Олександрівна, 4 курс | |
57. | Леонець Андрій Петрович, 4 курс | |
58. | Федорко Дмитро Євгенович, 3 курс | |
59. | Арутюнян Ельміра Сергіївна, 3 курс | |
60. | Варік Дмитро Ігорович, 5 курс | |
61. | Денисюк Богдан Романович, 2 курс | |
62. | Чорноус Андрій Геннадійович, 6 курс | |
63. | Сога Максим Леонідович, 5 курс | |
64. | Акулов Юліан Вікторович, 4 курс | |
65. | Шевчук Олександр Володимирович, 3 курс |
Філософський факультет | Кількість голосів | |
1. | Чепурний Дмитро Олексійович, 3 курс | |
2. | Негода Олексій Юрійович, 3 курс | |
3. | Божко Ярослав Валерійович, 3 курс | |
4. | Заславська Інга Аркадіївна, 3 курс | |
5. | Чагаєв Олександр Рінатович, 3 курс | |
6. | Хорохордін Андрій Андрійович, 4 курс | |
7. | Корзенюк Юлія Олексіївна, 3 курс | |
8. | Ромась Михайло Олександрович, 3 курс | |
9. | Атаманюк Марія Василівна, 2 курс | |
10. | Бурдюг Максим Миколайович, 3 курс | |
11. | Огороднік Олена Василівна, 3 куср | |
12. | Коваль Володимир Дмитрович, 2 курс | |
13. | Степаненко Максим Станіславович, 4 курс | |
14. | Власов Микола Олександрович, 1 курс | |
15. | Руденко Анастасія Федорівна, 3 курс | |
16. | Третяков Микола Миколайович, 2 курс | |
17. | Гармаш Євген Олегович, 3 курс | |
18. | Сегін Софія Федорівна, 3 курс | |
19. | Галич Ганна Юріївна, 2 курс | |
20. | Савдєєва Юлія Ігорівна, 2 курс | |
21. | Бондаренко Катерина Юріївна, 2 курс | |
22. | Балюк Богдан Леонідович, 1 курс | |
23. | Бєляєва Анастасія Олегівна, 1 курс | |
24. | Горобець Юлія Олександрівна, 1 курс | |
25. | Матяшовська Катерина Мирославівна, 2 курс | |
26. | Кремньов Ігор Русланович, 2 курс |
Фізичний факультет | Кількість голосів | |
1. | Черпак Олег Ярославович, 4 курс | |
2. | Риндя Катерина Юріївна, 4 курс | |
3. | Гриневич Олександр Миколайович, 4 курс | |
4. | Клебанська Світлана Петрівна, 3 курс | |
5. | Ковалик Андрій Миколайович, 4 курс | |
6. | Купець Анна Василівна, 4 курс | |
7. | Фрондзей Дарія Вячеславівна, 3 курс | |
8. | Кривенда Олександр Андрійович, 2 курс | |
9. | Кузюра Оксана Вікторівна, 4 курс | |
10. | Шпірук Дмитро Сергійович, 5 курс | |
11. | Осадчук Ігор Романович, 5 курс | |
12. | Паламарчук Артур Олегович, 4 курс | |
13. | Чорний Ігор Олегович, 3 курс | |
14. | Трохимчук Катерина Володимирівна, 3 курс | |
15. | Клавдієнко Володимир Русланович, 3 курс |
Географічний факультет | Кількість голосів | |
1. | Данильченко Петро Михайлович, 5 курс | |
2. | Ісько Ольга Сергіївна, 4 курс | |
3. | Скігар Максим Іванович, 4 курс | |
4. | Лісний Назарій Сергійович, 3 курс | |
5. | Макієнко Оксана Сергіївна, 4 курс | |
6. | Екезлі Анна Сергіївна, 4 курс | |
7. | Коваленко Таїсія Геннадіївна, 4 курс | |
8. | Кучер Олександр Володимирович, 3 курс | |
9. | Мартинчук Тетяна Володимирівна, 4 курс | |
10. | Олійник Юлія Леонтіївна, 3 курс | |
11. | Панасюк Сергій Юрійович, 5 курс | |
12. | Тишкевич Богдан Ігорович, 4 курс | |
13. | Шебанова Катерина Володимирівна, 4 курс | |
14. | Вишневська Марина Олександрівна, 2 курс | |
15. | Попович Діана Олександрівна, 2 курс | |
16. | Усик Богдан Вікторович, 5 курс | |
17. | Негода Мирослава Сергіївна, 4 курс | |
18. | Риндіч Людмила Олександрівна, 2 курс | |
19. | Сміян Дмитро Юрійович, 4 курс | |
20. | Середюк Світлана Леонідівна, 3 курс | |
21. | Соболєв Денис Євгенійович, 4 курс | |
22. | Британський Петро Анатолійович, 4 курс | |
23. | Шемчук Максим Петрович, 5 курс | |
24. | Телешман Віктор Іванович, 4 курс |
Історичний факультет | Кількість голосів | |
1. | Зозуля Анжеліка Миронівна, 6 курс | |
2. | Головін Андрій Анатолійович, 6 курс | |
3. | Кругляк Дмитро Михайлович, 6 курс | |
4. | Ількович Вікторія Миколаївна, 5 курс | |
5. | Петровський Андрій Іванович, 6 курс | |
6. | Ябанжі Лівій Іванович, 2 курс | |
7. | Гулійчук Дмитро Петрович, 5 курс | |
8. | Міщук Андрій Миколайович, 4 курс | |
9. | Кошовий Дмитро Сергійович, 4 курс | |
10. | Брагар Євгеній Вадимович, 5 курс | |
11. | Ковтюх Віталій Анатолійович, 2 курс | |
12. | Міщук Іван Сергійович, 3 кур | |
13. | Кужненкова Євгенія Євгенівна, 3 курс | |
14. | Варченко Марія Миколаївна, 3 курс | |
15. | Аєдінова Медіна Абібулаївна, 5 курс | |
16. | Москаленко Марія Сергіївна, 5 курс | |
17. | Весельський Юрій Юрійович, 1 курс | |
18. | Шиманський Дмитро Сергійович, 1 курс | |
19. | Зінченко Валерій Миколайович, 1 курс | |
20. | Мухін Сергій Анатолійович, 6 курс | |
21. | Сапонов Андрій Олександрович, 2 курс |
Дата добавления: 2015-10-21; просмотров: 36 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая лекция | | | следующая лекция ==> |
Рубежный контроль №1 (неподвижные соединения) для специалистов. Автор – А.С. Иванов | | | http://vk.com/avtor_g.shahnaz 1 страница |