Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Узагальнення уроку , висновок.

Читайте также:
  1. Зразок уроку-концерту
  2. Сценарій уроку-детектива з математики 2-й клас
  3. Узагальнення знань з основ
  4. Узагальнення — мисленнєва операція об'єднання предметів і явищ за їх спільними й істотними ознаками.

Зразок уроку-концерту

Мета уроку: Показати внутрішню взаємозв'язок різних граней музики та її вплив на формування, і виховання творчої особистості дитини.

Долучати батьків до участі в різнобічному розвитку дітей: музично-творчому та особистісному.

Завдання уроку:

 

Виховна: культура поведінки учнів на концерті.

В атмосфері концертного залу на прикладах хорового співу, гри на музичних інструментах, музичної ритміки, виставки творчих робіт по малюнку дати дітям відчути радість, любов і повагу до музики.

 

 

План уроку.

 

Організаційна частина.

Основна частина. Демонстрація матеріалу уроку з коментарями викладачів: хоровий спів; гра на музичних інструментах; музично- ритмічна мініатюра; виставка малюнків, творча робота.

Узагальнення уроку, висновок.

Репертуар:

1. «Непогодіци», сл. і муз. Е. Болдиревої.

2. «Каченята і хлопці», сл. і муз. В. П'янкова.

3. «Любитель -рибалка», муз. М. Старокадомского.

4. «Італійська полька» С. Рахманінова.

5. «Коваль» - народна пісня - гра.

6. «Прикрасимо ялинку» - творча робота.

7. «Собачка» - югославська народна пісня.

8. «Зайчик», «Розумниця» - автор І. Королькова.

9. «Коза», «Скоромовка», «Считалочка» - автор І. Королькова.

10. «Колискова», муз. В. Бакланова.

11. «Місячний зайчик», муз. С. Сосніна, сл. В. Степанова.

12. Музично -ритмічні композиції з квітами, з прапорцями.

 

Хід уроку.

Атмосфера концертного залу. Дітям та батькам представлена ​​виставка малюнків і виробів з пластиліну та природного матеріалу, створена дітьми за перше півріччя. Сцена прикрашена напередодні Нового року, в центрі - дитячий хор.

 

Вчитель. Добрий вечір, дорогі діти, шановні батьки! Сьогодні ми зібралися в цьому прекрасному залі. Тут пройде наш традиційний урок -концерт. Почнемо урок з хорового співу, так як саме з хорового співу необхідно залучати дітей до світу прекрасного. Діти, які відвідують хорові заняття, розвиваються творчо: вони люблять малювати, складати вірші, пісні, казки, танцювати, ліпити, у них розвивається художня уява, естетичний смак, музичний слух, почуття ритму, музична пам'ять, виконавські дані.

 

Звучать пісні у виконанні хору: «непогодіци», «Каченята і хлопці», «Любитель -рибалка».

 

Вчитель. На уроці слухання музики діти услухуються в музичні твори, знаходять в них ті струнки, які пробуджують їх внутрішній світ, їх почуття. Гра на музичних інструментах - ложках, бубнах, маракасах - активізує увагу, розвиває почуття ритму, музичний слух.

 

Звучить «Італійська полька», «Коваль».

 

Діти сідають у залі. На дошці - ялинка з паперу. Викладач ІЗО пропонує групі дітей прикрасити її до свята за допомогою кольорового паперу, фольги, клею та ін

 

Урок - концерт триває. Дітям пропонується послухати кілька дитячих п'єс у виконанні учнів 1 -го класу на фортепіано.

 

Вчитель. Сьогодні на уроці ми побачимо і почуємо звучання дуже тонкого, витонченого музичного інструменту - скрипки. Це струнний смичковий інструмент. З'явився цей інструмент дуже давно, приблизно в XV столітті. Спочатку скрипка виглядала не так, як зараз, але майстри Італії, Польщі та Франції дуже багато працювали над тим, щоб цей інструмент і його звучання довести до досконалості. У XVI - XVIII століттях з'явилися навіть цілі школи скрипкових майстрів. Найвідомішим вважається скрипковий майстер з Італії Антоніо Страдіварі. За виразності звучання і тембровим фарбам скрипки цих майстрів залишилися неперевершеними до сьогоднішнього дня. Майстри використовували особливі, самі «співаючі» породи дерева, їм були відомі секрети виготовлення струн і лаку, яким вони покривали готові вироби. На цих скрипках грали знамениті музиканти, найвідоміший - Ніколо Паганіні.

 

Звучить «Колискова» в ісп. Сеніній Альони, 2 клас.

 

Вчитель. Зараз прозвучить пісня «Місячне зайчик». Настя, яка виконає цю пісню, співає не тільки в хорі, але і займається вокалом. Вокал - це сольний спів під акомпанемент музичного інструменту або без нього.

 

Викладач ритміки запрошує дітей в центр залу для виконання музично- ритмічних мініатюр з прапорцями, з ліліями.

 

Готова творча робота - красиво і оригінально прикрашена ялинка.

 

Узагальнення та висновок.

 

Вчитель. Ось і підійшов до кінця наш урок -концерт. Дуже коротко я постаралася розповісти вам про те, чим ми займаємося на наших уроках, для чого вони потрібні і якими будуть ваші діти, постійно долучаючись до музики, музичного мистецтва та хоровому співу з раннього дитинства. Результати цієї роботи видно вже зараз, так як кожен з нас робить все, щоб діти приходили в музичну школу з бажанням, захоплено займалися музикою і йшли в хорошому настрої, отримавши заряд світлих почуттів і позитивних емоцій.

 

На сьогоднішньому уроці у нас і оцінки незвичайні (кожен отримує новорічну листівочку). Наш урок - концерт закінчено. Дякуємо вам за те, що ви прийшли і взяли участь в якості глядачів. До побачення!


Дата добавления: 2015-11-04; просмотров: 44 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Порядок выполнения работы| Вильям и Мэри

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.008 сек.)