5. Основні напрямки соціально-економічної політики Богдана Великого у 1654-1657 рр.
  6. Чеканський Богдан

Тур

Дуб чи Березина?

ФК «Березина» святкує успіх на стадіоні «Біля школи».

До звітного туру команди підійшли в хорошій ігровій формі. Нагадаємо, що у рідних стінах Демня виграла всі чотири зустрічі з загальним рахунком 19:2, а Березина після двох поспіль невдач на старті сезону не знала гіркоти поразки протягом уже восьми (!) поєдинків. Напруги матчу додавав і той факт, що переможець двобою автоматично піднімався в турнірній таблиці як мінімум на друге місце.

Основною проблемою, з якою зіштовхнувся тренер на-шої команди Шевчук Мар'ян – атакуюча лінія: попри клас Хрептика і Кузіва через не часту появу на полі все ж таки відчувався брак у розумінні з партнерами.

У дебюті зустрічі Хрептик Андріян втратив потенційну нагоду вразити ворота опонента: замість прицільного уда-ру нападник намагався в дотик зіграти на партнера по ам-плуа. А потім у поєдинку сталося те, чого ніхто не зміг би спрогнозувати: збій дала оборона «каменярів», причому тричі за п’ять хвилин. Захисники, голкіпер і геніальний вистріл Кухарика з дальньої дистанції поставили «Скалу» «на лопатки».

До середини тайму наші хлопці зуміли реалізувати один із дуже багатьох моментів: на добиванні вдало зіграв Кузів. Як стало зрозуміло пізніше, цей гол – це лише гол престижу.

Матч продовжував проходити на зустрічних курсах, але м’ячів глядачі більше не побачили.

Перша поразка Демні в сезоні на домашньому полі, яка на даному етапі не сильно вплинула на чемпіонські амбіції «каменярів». Але права на помилку більше не буде.

А Березина виявилася дубом.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

ДКСК «Скала» – ФК «Березина» 1:3 (1:3)

Статистика

Голи: Кузів Н. (27) – Лавро Р. (9, 14), Кухарик А. (12).

Гольові паси: Возний Р. (27) – Кухарик А. (14).

Жовті картки: Хрептик Р. (13) – Кос А. (31).

Кузів Назар (Онишко Тарас, 46)
  Хрептик Андріян (Маційовський Богдан, 64)

«Каменярі» зуміли дотиснути суперника.

Цікаво розгорталися події в матчі юнацьких складів. Гості досить впевнено розпочали поєдинок: «Березина» організувала одне побачення з Біляком (кіпер, до слова, вийшов переможцем), а за хвилину часу відкрила рахунок після уже невпевнених дій Назара.

Наші хлопці не впали духом і ще до перерви перехи-лили шальки терезів на свою користь. Спершу черговий шедевр глядачам подарував капітан Скварок Остап. Не встигла секундна стрілка зробити шість повних обертів, як Процюк вивів «каменярів» вперед. На останній хвилині першої половини зустрічі Шевчук на дальній стійці замк-нув простріл Гусара.

За схожим сценарієм пройшов і другий тайм: суперник забив першим, але пропустив більше, цього разу двічі. Дублі оформили Шевчук і Процюк.

Юнаки: 5:2 (3:1)

Статистика

Голи: Скварок О. (22), Процюк І. (28, 68), Шевчук Р. (35, 66) – Шиманський Н. (11), Войціховський Ю. (61).

Гольові паси: Гусар А. (22, 35, 68), Бачинський С. (28), Процюк І. (66).

Демня Березина
  Порушення
  Пенальті
  Кутові
  Офсайди

ДКСК «Скала»: Біляк Назар – Скварок Роман, Захаров Михайло, Кухта Дмитро – Лазорик Андрій, Скварок Остап, Сидор Назар (Побута Андрій, 69), Процюк Іван – Гусар Андрій, Бачинський Святослав (Гриців Михайло, 59), Шев-чук Роман.

Головний тренер – Мисик Наталя Олегівна

Тур

ДКСК «Скала»: на виїзді, але вдома

За згодою сторін поєдинок відбувся на стадіоні в Демні…

20 липня «Скала» в рамках 12-го туру чемпіонату Миколаївського району серед команд II ліги зустрічалася з «Волею». Матч почався дуже жваво. Хороші нагоди заби-ти мали Хрептик Андріян і Н’Джоку Келечі, але реалізува-ти свої моменти їм не вдалося. Все ж таки відкрили раху-нок у матчі номінальні гості: після подачі кутового Н’Джо-ку переправив круглого у сітку воріт. Суперник не збирав-ся так просто здаватися і уже через кілька хвилини від-новив паритет.

Друга половина протистояння вийшла набагато резуль-тативнішою. На 47 хв. після скидки Дороша Келечі голо-вою переграв воротаря. На цьому «каменярі» не зупинили-ся. Демня відзначилася втретє: Дорош класним ударом відправив м’яча у верхній кут воріт. Через кілька хвилин Ігор оформив дубль. Красиву крапку у матчі поставив Шевчук Мар’ян.

1:5 – Демня впевнено перемогла свого опонента.

Цієї неділі «Скала» проведе останній матч у першому колі. До нас приїде «Промінь» Більче.

«Воля» – ДКСК «Скала» 1:5 (1:1)