Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Час проведення: 9:00 – 10.20

Читайте также:
  1. Женя Сновидение 17.10.2013
  2. Информировать Управление МВД по г.Ростову-на-Дону о проводимом мероприятии (указав точное время и дату его проведения, количество и контингент участников) в срок до 22.10.2014.
  3. Ира С. Видение 6 .10.2013
  4. от 15.10.2014г. N12
  5. Сборы состоятся в период с 28.10.2013 по 07.11.2013
  6. Учитель 29.10.2013
  7. Учитель, девушки день 29.10.2013

Групи: студенти та курсанти 5-го курсу, соціально-психологічного факультету.

Дисципліна: Психологія сексуальності

Тема: Соціокультурні та психологічні аспекти сексуальності

Форма проведення: групова

Тип заняття: семінар.

Мета заняття: сформувати знання по даній темі

Навчальні питання:

1. Стародавнє суспільство і сексуальність.

2. Стародавня культура Заходу.

3. Стародавнє уявлення про сексуальність слов’ян.

4. Сексуальна культура Кітаю.

5. Сексуальність у XVIII – XIX століттях.

6. Соціально-психологічний контекст сексуальності.

Хід заняття:

1етап – вітання, повідомлення темы практичного заняття

2 етап – опитування з питань, які були висвітлені на лекції та на додаткові питання, які було задано для самостійного розгляду

3 етап - заслуховування рефератів

4 етап – підведення підсумків заняття.

АНАЛІЗ СЕМІНАРСЬКОГО ЗАНЯТТЯ.

Семінарське заняття складалося з трьох частин: вступної, основної та заключної. Вступна частина включала вітання викладача із студентами. Далі викладач назвав тему заняття та нагадав основні питання, які було висвітлено на минулій лекції. В основній частині відбувавлося опитування, з питань які розглядалися на лекції та додаткових питань, а також було заслухано підготовлені реферати та доповіді. У заключній частині було підведено підсумки, викладач відповів на запитання, які виникли у студентів та курсантів протягом заняття, а також виставив оцінки студентам та курсантам за роботу під час семінарського заняття.

У ході заняття викладач дотримувався принципів тактовності, толерантності та демократичності у стосунках зі студентами.

Володіння матеріалом – при проведенні семінарського заняття викладач легко орієнтувався у відповідях студентів, задаючи їм додаткові та уточнюючі питання.

Особливості контакту з аудиторією – контакт з аудиторією був налагоджений добре. Викладач відповідав на питання, які йому задавали курсанти та студенти.

Зацікавленість аудиторії – аудиторія була зацікавлена темою, що виражалося у бажанні відповідати на запитання. Відбувалося обговорення багатьох питань стосовно матеріалу попередньої лекції.

Відчуття часу – на кожне питання відводилася певна кількість часу, що дозволило вкластися у час.

Успішність проведення – можно говорити про те, що практичне заняття пройшло добре, тому що студентам та курсантам вдалося добре засвоєти матеріал попередньої лекції, про що свідчила їх підготовка до семінарськогозаняття, було підготовано декілька рефератів та докладів, які активно слухали та коментували інші студенти. Наприкінці заняття студенти та курсанти отримали багато позитивних оцінок.

Звіт


Дата добавления: 2015-07-11; просмотров: 137 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Харків 2013 | Поняття старіння та старість. Біологічні теорії старіння. | Соціальні підходи до старіння і старості | Психологічні підходи старість | Текст лекції | Психологічні підходи старість | Підходи до визначення поняття мотивації. Теорії мотивації | Особливості мотивації до професійної діяльності рятувальників |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Час проведення: 12.20 – 13.40| Характеристика современных технологий.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)