Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Оцінювання – 6 балів

Читайте также:
  1. Види контролю знань. Оцінювання
  2. Види оцінювання і процедура перевірки
  3. За курсові роботи, не подані у встановлений термін, оцінка знижується на 10 балів
  4. І Оцінювання умінь і навичок мовленнєвої діяльності
  5. Критерії оцінювання знань та вмінь студента
  6. Критерії оцінювання навчальних досягнень студентів під час проведення підсумкового контролю
  7. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з предмета

РОБОЧА ПРОГРАМА

Методика формування репродуктивного здоров’я

В учнівської молоді

для студентів 4 курсу відділення «Соціальна педагогіка»

 

Слов’янськ – 2011

 

СТРУКТУРА ЗАЛІКОВОГО КРЕДИТУ КУРСУ

Тема Всього годин Кількість годин,відведених на:
Лекції Семінарські та практичні заняття Самостійну роботу
Змістовний модуль І. Теоретичні засади методики навчання з формування репродуктивного здоров’я в учнівської молоді
Тема 1.Актуальність роботи вчителя, спрямованої на статеве виховання дітей та молоді.        
Тема 2. Методологічні основи методики формування у дітей та молоді репродуктивного здоров’я, його збереження та зміцнення.        
Змістовний модуль ІІ. Зміст освіти з методики формування репродуктивного здоров’я в учнівської молоді
Тема 3.Психофізіологічні основи формування інтересу учнів до питань, пов’язаних з розвитком сексуальності та міжстатевих відносин.        
Тема 4. Зміст профілактичної роботи, спрямованої на попередження гінекологічних та андрогенних захворювань неінфекційного походження.        
Тема 5.Зміст профілактичної роботи, спрямованої на попередження інфекційних захворювань статевої системи та ВІЛ-СНІДу.        
Усього годин:        

 

За відвідування лекції студент отримує 1 бал

 


ТЕМИ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ:

Практичне заняття 1. Актуальність роботи вчителя, спрямованої настатеве виховання дітей та молоді (2 год.)

Мета: показати актуальність роботи вчителя, спрямованої на статеве виховання дітей та молоді, уяснити професійну діяльність вчителя з методики формування репродуктивного здоров’я в учнівській молоді.

Хід заняття:

1. Демографічна ситуація в Україні.

2. Показники народжуваності, смертності та тривалості життя в України.

3. Вроджені вади розвитку як фактор інвалідизації населення.

4. Чинники, що впливають на стан репродуктивного здоров'я.

5. Предмет і завдання курсу "Методика формування репродуктивного здоров'я в учнівської молоді.

6. Зміст курсу у зв’язку з іншими дисциплінами валеологічного, гігієнічного та психолого-педагогічного спрямування.

7. Підготовка вчителя до професійної діяльності з методики формування репродуктивного здоров'я учнів, відповідального ставлення вихованців до власного здоров'я та планування сім'ї.

8. Статеве виховання - невід'ємна складова виховного процесу в загальноосвітній школі.

Практичне завдання: ознайомлення з законодавчими та нормативними документами щодо збереження і зміцнення репродуктивного здоров’я дітей та молоді.

Оцінювання – 6 балів

 

Практичне занятя 2. Методологічні основи методики формування у дітей та молоді репродуктивного здоров'я, його збереження та зміцнення (2 год)

Мета: навчити формуванню в учнівській молоді відповідального ставлення та активної позиції у зміцненні і збереженні репродуктивного здоров’я.

Хід заняття:

1. Медико-соціальні та психолого-педагогічні умови формування в учнівської молоді відповідального ставлення та активної позиції у зміцненні і збереженні репродуктивного здоров'я.

2. Соціально-педагогічна функція освіти як чинник забезпечення міцного репродуктивного здоров'я підростаючого покоління.

3. Характеристика розвитку особистості.

4. Ціннісні орієнтації особистості - основа вибору життєвої стратегії щодо створення міжстатевих відносин.

5.Складові репродуктивного здоров'я: фізична, психічна, соціальна, духовна.

Практичне завдання: вивчити сучасні методи діагностики і оцінювання репродуктивного здоров’я, індивідуального рівня статевої зрілості та її відповідності біологічному віку.


Дата добавления: 2015-12-07; просмотров: 43 | Нарушение авторских прав



mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.01 сек.)