Читайте также:
|
|
1) Термічний опір окремих шарів ділянки стінової панелі з утеплювачем,
Rі, м2´˚С/Вт, становить:
- для залізобетону R1=0,08/1,92=0,0417;
- для мінераловатних плит R2=0,08/0,076=1,053;
- для залізобетону R3=0,06/1,92=0,0312.
2) Теплова інерція окремих шарів і всієї ділянки панелі з утеплювачем:
1. D1=0,0417·17,98=0,75;
2. D2=1,053·1,01=1,06;
3. D3=0,0312·17,98=0,56.
Сумарне значення для всієї ділянки панелі D=0,75+1,06+0,56=2,37.
3. Коефіцієнти теплозасвоєння зовнішньої поверхні шарів Yі, Вт/(м2.°С), визначають за [1]:
4. для внутрішнього шару залізобетону з тепловою інерцією D1<1 за формулою (22):
;
1. для утеплювача, який має D2>1, приймається рівним коефіцієнту теплозасвоєння матеріалу
Y2=S2=1,01;
для зовнішнього шару залізобетону з тепловою інерцією D3<1 за формулою (23):
1. Розрахункову амплітуду коливань температури зовнішнього повітря обчислюють за формулою (20):
°С,
де α3 - для літніх умов розраховують за формулою (24):
α3=1,16(5+10 )=28,11 Вт/(м2´°С).
2. Затухання розрахункової амплітуди коливань температури зовнішнього повітря для ділянки панелі з утеплювачем обчислюють за формулою (21)
.
3. Термічний опір окремих шарів ділянки панелі з ребрами, Ri, м2´°С/Вт, становить:
для залізобетонних плит так само, як у п.1: R1=0,0417 і R3=0,0312;
для керамзитобетонних ребер R2=0,08/0,29=0,276.
4. Теплова інерція окремих шарів і всієї ділянки панелі з ребрами:
D1 і D3 ті самі, що у п.2;
D2=0,276·4,13=1,14.
Сумарне значення теплової інерції D'=0,75+1,14+0,56=2,45.
5. Коефіцієнти теплозасвоєння зовнішньої поверхні шарів ділянки панелі з ребрами Yі, Вт/(м2´°С):
для внутрішнього шару залізобетону визначають так само, як у п.3;
для керамзитобетонних ребер, які мають D2>1, приймається рівним коефіцієнту теплозасвоєння матеріалу Y2=S2=4,13;
для зовнішнього шару залізобетону з тепловою інерцією D3<1 визначають за формулою (23):
6. Затухання розрахункової амплітуди коливань температури зовнішнього повітря для ділянки панелі з ребрами:
7. Площа ділянок панелі з утеплювачем:
площа ділянок панелі з ребрами:
відношення площі ділянок панелі:
f=F2/F1=0,70/6,08=0,115.
8. Величину затухання амплітуди коливань температури зовнішнього повітря для неоднорідної огороджувальної конструкції з одним видом включення визначають за формулою, наведеною в ГОСТ 26253-84:
,
де f=F2/F1 – відношення площі ділянок конструкції з ребрами F2 до площі ділянок конструкції з утеплювачем F1;
n1 і n2, D i D' – відповідно величина затухання розрахункової амплітуди коливань температури зовнішнього повітря і теплова інерція ділянок конструкції;
9. Амплітуду коливань температури внутрішньої поверхні стінової панелі визначають за формулою (19) [1]:
°С.
10. Необхідну (допустиму) амплітуду коливань температури внутрішньої поверхні огородження обчислюють за формулою (18) [1]:
°С > 0,94 °С.
Оскільки < , запроектована конструкція стінової панелі будинку лікарні задовольняє вимогам теплостійкості в літній час.
Дата добавления: 2015-12-07; просмотров: 58 | Нарушение авторских прав