Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Список використаної літератури. 1. Задачі комбінаторики

Читайте также:
  1. VI. Список Основной РЕКОМЕНДУЕМОЙ
  2. XXXV. СПИСОК СОКРАЩЕНИЙ
  3. Б) список жителей никогда не бывает совершенно точным, так как постоянно происходит пополнение и выезд. В территориальной выборке заложен учет текучести в принципе”.
  4. БИБЛИОГРАФИЧЕСКИЙ СПИСОК
  5. БИБЛИОГРАФИЧЕСКИЙ СПИСОК
  6. Библиографический список
  7. БИБЛИОГРАФИЧЕСКИЙ СПИСОК

1. Задачі комбінаторики. 6 клас. Сергій Негода. Електрон. ресурс]. – Режим доступу// http://m6klass.blogspot.com/2014/06/6_4170.html

2. МатБюро. Теория вероятности. Выбор формулы по комбинаторике. Схемы и примеры. Основные формулы комбинаторики. [Електрон. ресурс]. – Режим доступу// http://www.matburo.ru/tv_komb.php

 


УРОК 2

ТЕМА: Множини

МЕТА: Активізування пізнавальної діяльності учнів, формування вміння міркувати, аналізувати і робити висновки, розвивати творчі здібності та логічне мислення учнів. Виховування позитивної мотивації до навчання.

 

ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент

ІІ. Формування знань учнів

Запис A = {1, Ё, $} означає, що множина А складається з елементів 1, Ё, $.

A ∩ B — перетин множин А і В — множина, що складається із всіх спільних елементів множин А і В.

A ∪ B — об’єднання множин А і В — множина, що складається із всіх елементів множини А і всіх елементів множини В.

Якщо всі елементи множини А є також елементами множини В, то кажуть що множина А — підмножина множини В, і пишуть A⊂B.

ІІІ. Виконання вправ на осмислення нового матеріалу.

1.Перелічіть всі елементи множини {ковбаса, окуляри, мотузка}?

2. Нехай A = {♦, ↕}, B = {↕, •, §}. Запишіть перетин і об’єднання цих двох множин. Скільки в них елементів?

3. Якщо A = {парні числа}, B = {числа, що діляться на 4}, C = {натуральні числа менші ніж 10}. Чому дорівнюють A∩B, A∩B∩C, B∩C, A∪B?

4. Скільки а) двозначних, б) чотирьохзначних, в) n-значних чисел можна скласти, використовуючи тільки цифри 1 и 2?

5. Скільки підмножин у множині, що включає у себе: а) 2 елементи,б) 4 елементи, в) n елементів? г) Чи існує множина, у якої рівно 7 підмножин?

6. На підлозі площею 12 м2 лежать три килими. Площа одного килима 5 м2, другого — 4 м2, третього — 3 м2. Кожні два килими перекриваються на площі 1,5 м2. Всі три килими перекриваються на площі 0,5 м2.

а) Яка проща підлоги, що не вкрита килимами?

б) Яка площа, що вкрита тільки першим килимом?

7. У 20 марсіан є вуха, а у решти — ні. У 40 марсіан є очі, а у решти — ні. У 10 марсіан є і вуха, і очі. Яка найменша кількість марсіан може бути?

ІV. Підсумок уроку – діалог з учнем за темою.

V. Задачі для самостійного опрацювання.

1. На заводі працюють 40 фрезерувальників, кожен з яких є художником, філософом чи поетом. Всього з них 28 художників, 27 філософів и 11 поетів. Яка найбільша кількість фрезерувальників можуть бути одночасно і художниками, і філософами?

2. Аня, Боря и Вася склали слова із заданих букв. Все склали різне число слів: більше всіх — Аня, менше всіх — Вася. Потім діти знайшли суму балів за свої слова. Якщо слово є у двох гравців, за нього надається 1 бал, у одного гравця — 2 бали, слова, спільні у всіх трьох гравців, викреслюються. Чи могло так трапиться, що більше всіх балів набрав Вася, а менше всіх — Аня?

 


Дата добавления: 2015-07-10; просмотров: 113 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Розміщення| РЮРИК, СИНЕУС И ТРУВОР. Г. 862-879

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)